Błędy po zainstalowaiu Vista Transformation Pack 7.0 :/

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1962&t=58 - To zainstalowałem i wyświetlają się blędy, program nie dziala :confused: :

http://img204.imageshack.us/img204/9149/bledyza5.png

mam nadzieję że pomożecie :smiley:

“Coś” próbuje pokazać Ci stronkę informującą o potencjalnych problemach z Transformation Packami po ukazaniu się poprawki KB925902 i ew. sposobami jak sobie z tym poradzić. Przejrzyj autostart (msconfig) albo właściwości skrótów utworzonych przez VTP7.

Ten program to g**no. U niektórych działa beż zarzutu, a u niektórych powoduje sporo błędów :-o Jak zrobisz formata to zainstaluj Vista Inspirant 2 (łatwo odinstalować - wygląda ładniej niż VTP7) Mógłbyś spróbować jeszcze przywracania systemu (jeśli masz/zrobiłeś jakiś punkt przywracania)

Pozdrawiam!

A może dokładniej, po kolei, co mam zrobić aby to cholerstwo dzialalo :roll: :roll: :roll: ?

Instalowałes program w trybie awaryjnym? Zmieniło ci sie cos po zainstalowaniu czy wogóle niedziała? Aktualizujesz system?

Kurde, blad wyswietla rowniez jak uninstaluje :? :? :? Co mam zrobić?

Złączono Posta : 03.09.2007 (Pon) 19:10

Jestem świeżo po formacie :confused: Aktualizowal wczoram, nie jestem w avaryjnym… A program nic nie zmienil procz bledow…

Coraz bardziej zaczynam mieć wrażenie, że VTP7 wykrył, że masz poprawkę KB925902 i w ogóle się u Ciebie nie zainstalował a zamiast tego natrętnie :slight_smile: sugeruje instalację BrickoPack Vista Inspirant 2 albo ręczne pozostawienie VTP7 “grzebanie” hexedytorem w plikach systemowych.

goomish ty sie tak tym Vistą Inspirat nieprzechwalaj. Sam instalowałem i moim zdaniem VTp jest lepsze. Spróbuj zainstalowac Vista Transformation Pack 6.0 czyli wczesniejsza wersje. Jesli sie wygląd spodoba zostaw,a jeslei bedziesz chciał zainstalwoac VTP 7 to zainstaluj nieusuwając wersji 6. Spróbuj jeszczze przed tym zobaczyc w Dodaj usun programy z zaznaczoną opcją poikaz aktualizacje czy jest ta co została wymieniona w powyzszych postach. Jesli tak usun ją i spróbuj zainstalowac VTP.

Pamietaj!! Instaluj w Trybie Awaryjnym! !!

Mam kolejne pytanie: Czy w którymś w tych są te fajne przezroczyste okna? Zk ten pasek gdzie jest: Minimalizuj, Maxymalizuj, Zamknij? Z gory thx :slight_smile:

Chodzi ci o obramówki czy całe okna? Jak chcesz obramówki to musisz miec zainstalowany WindowBlinds Full i Skin Windowsa Visty.

Powodzenia przy instalacji VTP :slight_smile: