Błędy przy odpalaniu gier

Witam serdecznie,

ZASILACZ: iBOX, ATX 2.2, 500 W

PROCESOR: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4800+

PŁYTA GŁÓWNA: ASUS M2N-MX SE Plus

PAMIĘĆ: Kingston, 2x1GB

DYSK TWARDY: 320 GB

KARTA GRAFICZNA: Nvidia GeForce 9800 GT (Palit, 1024 MB/GDDR3)

SYSTEM OPERACYJNY: Windows XP Professional, SP 3

Otóż mam problem z komputerem w grach takich jak: Fifa 11, Battlefield: Bad Company 2 itp. Dzieje się tak, że po włączeniu się gry przelecą pierwsze filmiki i gry się wyłączają, albo zawieszają kompa. Co może być tego przyczyną? Wymieniłem ostatnio zasilacz i kartę graficzną, lecz problem nadal nie zniknął. W pozostałych czynnościach komputer spisuje się doskonale. Zero cięcia. Tylko podczas grania w gry jest coś nie tak. Pobierałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i też nic nie pomogło. Liczę na Waszą pomoc.

To jest odpowiedź na twoje pytanie. Fajans jakich mało. Mógłby mieć i 1000w i by było to samo. Kiepska firma kiepska jakość wykonania. Zasilacz z czarnej listy

Sądzę, że to nie wina zasilacza. Gdyż zasilacz był wymieniany a problem nadal pozostał.

Jeszcze bardziej szczegółowe informacje o pamięci RAM: Kingston DDR2 SDRAM 2x 1GB (266MHz);

Ale czekam na kolejne pomocne wypowiedzi.

Tu masz listę,musi być naprawdę markowy z tych dobrych,nie rezykowałbym spaleniem komputera

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Drugą przyczyną może być chłodzenie i sterowniki

Przestań takie głupoty pisać. Jak by się miał spalić to by dawno to uczynił, gdyż chodzi 24 h/dobę. Fakt, że zasilacz do najlepszych nie należy, ale jest to już drugi zasilacz a problem nadal pozostał.

Chyba nie rozumiesz Johny’ego… Nie chodzi tyle o możliwość spalenia, ile o trzymanie odpowiednich napięć.

Zainteresuj się zakupem jakiegoś Fortrona albo znajdź kolegę, który na jeden dzień pożyczy Ci zasilacz firm:

Tagan, Amacrox, ModeCom (bez FEEL), Chieftec, Fortron, Topower, Zalman, Seasonic, Antec, Enermax, OCZ, Corsair, BeQuiet!

Wtedy oceń czy problem nadal występuje.

dexter3124 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978