Błędy przy postawieniu systemu

Witam.

Miałem pewien problem ze sterownikami ATI zakończony koniecznością ich przeinstalowania, jednak nie wszystko poszło dobrze i do tego doszło klika błędów , które pojawiły się po instalacji i aby uzyskać właściwy -normalny -efekt muszę postawić system na nowo i tu zaczyna się główny problem, mianowicie po rozpoczęciu procedury przygotowań do zmiany systemu tj. zbotowaniu go z płyty zaczął wyszukiwanie plików sterowniki, kreatory, etc. (1 ekran) , po tym komunikat:

OK. Dobra myślę- nie ma driverów SATA - wrzucam dyskietkę SATA Driver Disk i boot raz jeszcze , dochodzi do drugiego ekranu i komunikat:

-klik F3.

Jaki… o co chodzi ? .

Uruchomiłem ponownie zaglądam do BIOS-u boot CD, HDD,Floopy. Dysk podłączony i sprawny sterowniki OK, stan OK System zdrowy OK.

Co jest grane i jaki błąd wyskakuje i dlaczego - jak to naprawić i dalej postawić system.

Najprościej - zmień w biosie tryb pracy kontrolera dysków z trybu AHCI na IDE/ATA

Czy przy tych ustawieniach mogę zmienić z trybu AHCI na IDE/ATA . Co z błędem - przyczyna powstania ,naprawa > Jak to naprawić i postawić system. ?

Zmień w biosie i instaluj bez podawania dodatkowych sterowników za pomocą dyskietki, bo już nie będą wymagane - instalator Windowsa zobaczy twardy dysk.

Dobra zobaczymy, najwyżej się odezwę jeśli coś będzie nie tak jak powinno.

Dodane 19.10.2009 (Pn) 13:24

Eh .Miało byc dobrze a nie jest.

Po uruchomieniu komputera następuje rozruch z płyty CD i komunikat : Nie można uruchomić z CD. Instalator nie może zainstalować systemu,

blad 3217 , nie można znaleźć bios … .

po restarcie -klik na dowolny przycisk by ruszyć z CD i… cisza, nic sie nie dzieje.

Jaka przyczyna, co robić ?