Błędy przy starcie kompa - nie mogę się z tym uporać

Witam. Przy starcie systemu wyskakują pare błędów związanych z uruchomieniem winntdll.exe i simpler.exe . Bardzo proszę o sprawdzenie logów i pomoc przy usunięciu niepotrzebnych świństw, jeżeli takie tam się znajdują - będę wdzięcznygfile of HijackThis v1.99.1

boxes)

W HJT odpalonym w trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

Dzięki koledze Joan - wszystko działa bezproblemowo , myślę że logi które podaje niżej też są czyste , jeżeli nie to proszę o dalsze wskazówki- nie mogłem usunąć jedynie wpisu na czerwono C;\PROGRAM FILES\MYGLOBALSEARCH\BAR\1BIN\BGSBAR.DLL .Ale tak jak piszę komp śmiga bardzo dobrze i nie ma żadnych komunikatów , co najważniejsze zamyka się prawidłowo , a nie tak jak poprzednio nie zamykał się. Jeszcze raz serdeczne podziękowania koledze Joan :slight_smile:

Złączono Posta : 22.11.2006 (Sro) 23:34

W HJT zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” :

C:\PROGRAM FILES\ MYGLOBALSEARCH - ten folder musisz znaleźć na dysku i usunąć w trybie awaryjnym.

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowe logi. btw - koleżance Joan :wink: