Błędy przy zmianie motywu

Witam od pewnego czasu (czyt. od sformatowania systemu) nie mogę zmienić motywu w windowsie mój system to Win XP Service pack 3

Hmm… postaram się opisać problem

Gdy zmieniam motyw, wszystko jest ok. ale po zmianie zamiast motywu który wybrałem pojawia się motyw klasycznego windows’a

podczas wyboru motywu wygląda to tak :86499006329635770499.jpg po zmianie (zatwierdzeniu) pojawia mi się klasyczny windows, a nie motyw który wybrałem. Dodam że używałem uxtheme patcher, oraz że z innymi motywami jest to samo.

Czekam na szybką odpowiedź, i w każdym razie dziękuję.

Zmiany wyglądu dokonuj poprzez zakładkę WYGLĄD > Okna i przyciski

Zaś miejsce plików z wyglądem kopiujesz do C:\WINDOWS\Resources\Themes

Do odblokowania Theme (jeśli to nie ten) >> http://szybkidownload.pl/download/2713/ … r-1.3.aspx

Nie do końca o to mi chodziło, chodzi mi o to że przy zmianie motywu na jakikolwiek inny zamiast zmienić się na ten co wybrałem (tzn. wygląd paska itd.) zmienia mi się na klasyczny wygląd po użyciu tego programu co podałeś w poście nic się nie zmieniło, za niespójne pisanie przepraszam

Eh… domyslnie w systemie są 2 style.

XP i Clasyczny.

Program co podałem a sam użyłeś odblokowuje możliwość zmiany wyglądu systemu, a nie tylko paska.

Aby zmienić wygląd na necie musisz szukać plików i zmieniasz wygląd tam gdzie pisałem.

Po za tym wiesz jak bawić się ze zmianą wyglądu, czy tylko chcesz zmienić wygląd paska, nic po za tym.

Schowek01.jpg