Błędy w aktualizacji systemu, aktualizacja krytyczna, kopia zapasowa

Witam, mam ogromny problem z systemem windows 7 home premium.

Po którejś tam aktualizacji z kolei pojawił się przy włączaniu komunikat: “blablabla Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania (zalecane). Uruchom system windows normalnie.”

Oczywiście wybrałam pierwszą opcję. Włączył się program, niestety nic więcej nie mógł zrobić, niż tylko “Przywrócić ustawienia z programu Przywracanie systemu windows.”

Kliknęłam “Przywróć”, postanowiłam, żeby to się więcej nie powtórzyło przywrócić system o kilkanaście dni w czasie, ale w pliku przywracanie systemu w ostatniej rubryczce w każdym wersie było napisane: “aktualizacja krytyczna”. Przywróciłam najdalej jak się dało, po 5 dniach znowu to samo. Tym razem postanowiłam normalnie wyłączyć i włączyć komputer, nic się nie zadziało, jednak gdy tylko pojawił się pomarańczowy znaczek z czarnym wykrzyknikiem w środku, a ja wyłączyłam komputer, znowu to samo się pojawiło.

Czy jeśli zrobię kopię zapasową na dysku CD i kliknę w “Zainstaluj ponownie system windows” to nadal będę miała na komputerze wszystkie te pliki, które miałam przy pierwszym uruchomieniu? Tzn. google chrome, mcaffee windows media player? Czy będę je miała na kopii zapasowej? Czy nie będzie ich w ogóle?