Bledy w CHKDSK

zresetowal mi sie komp i jak chcialem go wlaczyc to sie zawiesil na napisie ZAPRASZAMY postanowilem go zresetowac i wlaczyl mi sie CHKDSK sprawdzalo dane na dysku C w 1 poziomie wyszlo mi takie cos “segment rekordow plikow ***** jest nie do odczytania” w miejscu *** byly numery tylpu 1951 1952 i tak troche ich tam lecialo poczekalem az wszystko do konca zrobilo wlaczyl mi sie komp wszystko ogolnie trwa bardzo dlugo wlaczenie windowsa albo nawewt poruszanie sie po dyskach lokalnych… czy ktos ma jakis pomysl zeby wszystko wrocilo do normy ?

Wykonaj chkdsk z konsoli R - XP,możliwe również że masz uszkodzony dysk - wszystko w linku.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 189#553189

chyba nie moge tego zrobic bo nie dziala mi narazie cd rom wiec nie wloze cd z windowsem do napedu …

odpal start>uruchom>chkdsk x: /f /r i restart

x - dysk systemowy

Jeżeli masz dobrą stacje dyskietek, to możesz sobie ściągnąc 4 dyskietki system 2000, z których uruchomisz Konsole odzyskiwania, i gdzie zapodaj komende:

ledwo co kompa wlaczylem wpisalem zrobilem restart a tam napis ze nie mozna odczytac bezposdenio woluminu i restart kompa i pozniej znowu ten napis cos mi sie psuje tylko co jest nie tak… zrobilem scana dysku programem HD Tune http://img55.imageshack.us/my.php?image=1cd4.jpg to jest z czesci skana ale jak robilem dalej tylko te 3 czerwony byly reszta zielona … nie wiem co robic zauwazylem tez ze zmienia mi sie kompozycja mam ustawiona tradycyjna a wlacza mi sie ciagle ta podstawowa z windowsa xp…

czy posiadasz antywirusa :?:

nie

To wrzuć logi do Bezpieczeństwo i logi wg tego.

moja uwaga na kompie mialem wersje 1.99.0

usuń:

gdzie podaj nowy LOG z nowej wersji programu.

i spróbuj uruchmić sprawdzanie dysk za pomocą, start-> uruchom

co do restartu narazie nie robie bo scanuyje kompa antywirusem online

LOG :ok:

a wiesz moze jak sprawdzic czy mam “bad sektory” gdzies mi sie obilo zebym sprawdzil no i nie czaje za bardzo :>

najpierw zastosuj się do tego 4 dyskietki system 2000, a do sprawdzenia bad sector użyj programu HDD Regenerator