Błędy w dodaniu tematu i opisu


(ixrw0w) #1

Witam,
Jestem długo już na tym forum, dodaje temat i jest napisane, że mogę dodać tylko 2 linijki tekstu. Dodaje linki to się nie dodają. Próbuje ogarnąć temat już z 20min i nadal nie dodałem wszystkich linków… Proszę o naprawę. Dział bezpieczeństwo. Pozdrawiam


(darek719) #2

@Lisek @tomekb


(tomekb) #3

Prawdopodobnie próbujesz do posta wkleić zbyt wiele linków?


(ixrw0w) #4

Musiałem napisać temat tutaj w tym dziale + dodatkowo dwa razy dodałem odpowiedź sobie sam, próbując wkleić same linki z wklej.org, dodałem 2 to poszły dodałem 3 wyskakiwał error Spowolniona praca firefox i zdublowane procesy. Jak już popisałem parę postów i zrobiłem 2 temat to w końcu dało się edytować pierwszy post i dodać 3 linki z opisem Shortcut/FRST/Addition i link do screena.

Prawdopodobnie, po odnowieniu strony czy jakimś update macie jakieś blokady dla nienatywnych i nowych użytkowników, bo nigdy nie miałem problemu. Zawsze miałem możliwość pisania więcej niż 2 linie tekstu i nie było error’u przy dodawaniu 3 linków.


(krystian3w) #5

Ja bym dorzucił dziwne działanie tagów, ostatnio do jednego tematu dodałem dwa i teraz co jakiś czas są one w nowych tematach niezwiązanych z tym tagiem.


(tomekb) #6

Daj pls linka


(tomekb) #7

Po pierwsze, gdybyś mógł dać zrzut ekranu z błędu, który dostajesz, byłoby to pomocne.

Po drugie, nie musisz linkować screenów, mozna je (a nawet powinno się) dołączyć je do posta na forum.


(tomekb) #8

Jesteś użytkownikiem z dużą reputacją i system pozwala Ci tworzyć tagi.

Póki co proponuję ograniczyć używanie tagów do działu Giełda, gdzie mają one największy sens.