Błędy w grafice - Mass Effect 1

Cześć.

Dziś zacząłem grać w Mass Effect, pierwszą część i coś popsuło mi się z grafiką. Jest wyostrzona tylko podczas filmików, rozmów i jak wejdę w ekwipunek. Ale w trakcie gry to efekt jak na śnieżącym się telewizorze.

Screeny są tutaj:

2012062800001p.jpg

2012062800003.jpg

2012062800002.jpg

2012062800004.jpg

Proszę zwrócić uwagę na brak ostrości na pierwszym screenie w trakcie gry i na dobrej ostrości w menu ekwipunku.

Czym to może być spowodowane? Jak temu zapobiec?

Proszę o pomoc!

Nie wiem. Zwyczajnie nie wiem, najpierw pomyślałem o FXAA, ale jak pomyślałem, to się poddaję. Piszę w sumie poradzić co innego, wrzucaj obrazki np. na http://imageshack.us/, bo nie każdy chce ściągać jakieś pliki.

Zauważyłem, że po wejściu w konfigurację jest napisane:

“Mass Effect nie będzie działać poprawnie, ponieważ sterownik twojej karty graficznej jest zbyt stary. Aby rozwiązać ten problem, musisz uaktualnić sterownik. Odwiedź stronę producenta swojego sprzętu, aby uzyskać informacje o sposobie pozyskania wymaganego sterownika.”

Właśnie przed chwilą zaktualizowałem stery ale ten tekst jest ciągle napisany a w grze nadal występuje owy błąd. Mam karte GeForce GTX 460 1GB RAMu jeśli to ma coś do rzeczy.

Niestety, dalej nie wiem. Gdyby to było u mnie, to odinstalowałbym grę i sterowniki, wyczyścił resztki ręcznie i CCleanerem, potem zainstalował sterowniki ponownie i na końcu grę. Innych pomysłów nie mam.

To była wina sterowników i braku możliwości ustawienia lepszej rozdzielczości. Zaktualizowałem sterowniki i mogłem wybrać większą rozdzielczość. Teraz już wszystko działa dobrze.