Błędy w grafice w Vice City

Witam!

Otóż od pewnego czasu mam błędy w grafice w GTA VC. Niby nic poważnego, a jednak denerwuje mnie to bo nigdy wcześniej tak nie miałem. Zamieszczam screeny:

f76d40d99fadec88m.jpg

f81b49e7404859c5m.jpg

Jak widać na pierwszym screenie ulica i chodnik stapiają się

Na drugim samochód “wtapia” się w ulicę :shock:

Próbowałem już przeinstalować sterowniki do karty graficznej (nawet na wersje, na której mi poprzednio działało) oraz zresetowałem ustwienia grafiki w grze. Niestety nic to nie pomogło :?

Grę mam oryginalną, gram z obrazem płyty (więc nie ma mowy o nieprawidłowym wczytywaniu danych), moja karta graficzna to GF 2 MX 400 | 64 MB

Jak już mówiłem nigdy wcześniej tak nie miałem tylko ostatnio pojawiły się te błędy.

Czy ktoś spotkał się już z podobną sytuacją i może mi coś poradzić ??

Z góry dziękuje

W pierwszym to nie wiem :roll:

Ale w drugim to tak się zdarza :stuck_out_tongue:

To jest po prostu błąd gry :slight_smile:

Wejdź na gtasite.pl i tam jest chyba dział coś o błędach :roll:

W GTAVC grałem na PSX2.I błędy które u Ciebie sie pojawiły,pojawiały się też na konsoli.Chyba,więc nie ma czym się przejmować :slight_smile: .pozdrawiam

ten pierwszy to wydaje sie tak jakby sie nie zaladowalo,ja na tej karcie tez to mam

Miałem tak samo. Jak tak mi się robiło, to zmieniałem rozdzielczość i było OK

hehe ciesz sie ze nie widziales Driver3 :smiley: tam to radiowozy miazdzyly konstrukcje :wink:

Samochody czasem się wtapiają w asfalt, ale żadko.

A co do pierwszego, to mi się tak nie dzieje, a grałem w VC dużo. Masz grę zainstalowanej na pełnej instalacji? Dysk zdefragmentowany? Zero ‘gratisków’ w kompie? No i czy masz chociaż SP1a?

Bartczus na tej karcie to bardzo możliwe, że takie błędy będą.

Powiem Ci że ja mam dosyć dobrą kartę 256MB i błędy też Mi sie zdarzają w tej grze.

1szy problem jest przez niedoczytany fragment mapy. Odczekaj chwilę, a wszystko powinno wrócić do normy. Jest to prawdopodobnie spowodowane twoją kartą graficzną.

2gi problem niestety, czasami się zdarza. Gdy grałem w VC z jakimś programem od widoku FPP to czasami nawet mnie wciągnęło pod asfalt :smiley: