Błędy w grafice

Wczoraj zainstalowałem system Windows Vista Home Premium. Wszystko było OK i działało sprawnie, ale dzisiaj po paru godzinach pracy pojawiły się takie błędy w grafice. Próbowałem przeinstalowywać sterowniki karty graficznej, ale to nie podziałało , staty oczywiście do Visty. Karta graficzna GeForce 7600 GS, procesor AMD Athon xp 2400+. W grach np FIFA 2007, też pojawiają się zakłócenia ale to od początku jak zainstalowałem. Zakłócenia przypominają te jak na mocno podkręcimy kartę graficzną. Proszę o pomoc.

clipboard01ap0.th.jpg

clipboard02yl1.th.jpg

a jaki masz teraz driver? też mam 7600 gs (z zalmanem) takich problemów, ja nie mam.

Wersja sterowników to 97.46, czyli najnowsze.

Cześć! Też miałem podobną sytuację. W grach np. Carbon, czy podczas testu w 3DMark 2003 z naturą, miałem wręcz identyczne błędy w grafice. Tak jak napsiałeś zmiana sterów nie pomagała. Grafikę mam taką jak niżej. Dopiero, gdy kupiłem nową płytę główną (opis) problem znikł. Wcześniej miałem ASUS’a P4V800D-X. Wydaje mi się, że problem tkwił w złączu PCI-E w tym ASUS’ie. Ale nie jestem w 100% przekonany. Płyta napewno była sprawna. http://i7.tinypic.com/300w2zo.jpg

Ja mam starą płytę głowną i kartę na AGP, błędy w FIFIE mam identyczne jak ty w Carbonie, ale przypuszczam jakbym zainstalował Carbona to też by się pojawiły. W GTA San Andreas w ogóle nie chce mi się uruchamiać tylko pojawia się czarny ekran i nic nie można zrobić.

Tak troche odstąpie od tematu… piotrek_444, jak ci chodzi Fifa 07 na Viscie? jaki masz sprzęt? Instalowałeś może Carbona? :slight_smile:

FIFA włączała się o wiele wolniej niż w XP, a podczas gry pojawiały się takie kolorowe paski i gra nie reagowała. Mam Athlon XP 2400+, karta Galaxy 7600 GS AGP 256 MB DDR2, 1 GB ram.

Ja tez miałem raz taki problem ja ty na screenie z grafiką a dokładnie z paskiem start. mam ge gorce 7900gs PCI-E + Asus P5B i sterowniki te które się zainstalowały z vista.

Udało mi się, zainstalowałem sterowniki do płyty głównej które dostałem na płytce. W gierkach systemowych narazie jest wszystko OK.

Udało się komuś ustali w czym ostatecznie problem? Mam niestety to samo :frowning: Czekam na jakieś sugestie co mam zrobić… Mam Vista’e Home Premium i radeona x1900 gt

Dodane:

http://img142.imageshack.us/my.php?image=86527752mp9.jpg tak wygląda mój screen z Gothic’a 3 (zrobiony w jednym z lepszych momentó :confused: )

Dodatkowo czasem wywala mnie z gry i pokazuje się komunikat że wystąpił problem z “Genome Gaming System”

Please Help!

Narazie nie da się nic zrobić. Takie problemy są również z grami Half Life 2, Doom3 i z benchmarkiem 3dmark 06…

sorad i KYNEK nie podpinajcie się pod cudze tematy

OTy-kosmos.JNJN

siemka ja mam radka x1300 i tez mam bledy w grafice w viscie np w fifie 07 mam jakies paski a jak inslauje stery to w windowsie mi wyskakuja jakies paski i nie wiem co ma z tym zrobic !!

Wg mnie to Ci sie przegrzewa grafika. Pozycz na moment grafe od kogos innego i sprawdz. Ale wg mnie to nie wyrabia chip :slight_smile: + wieeeksze chlodzenie.

Może aero obciąża ci grafe :? Spróbuj wyłączyć i uruchomić FIFE