Błędy w grze Vice City

witam

znalazłem te dwa błędy podczas gry w dokach :

motor0jq.th.jpg i lodz2wz.th.jpg

hehe

czekam na wasze screeny z błędami w GTA 3 , VC…

A ja na to, że jest dowiedzione naukowo, że nie da się napisać programu nie zawierającego błędów :wink:

Mnie tam te błędy nie denerwują chyba, że bardzo przeszkadzają w graniu. A te w GTA Vice City raczej tego nie robią :slight_smile: A poza tym gry z serii GTA są dla mnie tak dobre, że przymykam oko na błędy. :stuck_out_tongue:

Ja tak mam, że zamiast się wkurzać na grę za błędy to po prostu wybucham śmiechem. Lubię takie błędy. Czasem naprawdę są tak śmieszne, że hoho :lol:

a czasem wkurzające bo np gra się wyłałcza

To nie wina gry :smiley:

bardzo często wina gry

Jak już to pirackiej !

Nie zawsze :stuck_out_tongue: Często gry mają bugi i przy pewnej konfiguracji sprzętowej po prostu się krzaczą :stuck_out_tongue:

Normalka w kazdej grze są bugi.

Ale mnie najbardzie z VC denerwują bugi w MTA. Jade, jade ktos mi zajeżdża drogę, nie zdążę zahamować i autko się wbija jedno w drugie :evil:, to jest najbardziej denerwujące.

Denerwója mnie bugi w MTA.W single player mnie to nie przeszkadza :smiley:

ja pamiętam taką sztuczkę po której myślałem że VC to drugi AvsP czy Thing.

U mojego kolegi wystąpił identyczny problem tylko ze mój wystąpił z autem a u niego z drzwiami.

Mianowicie gość, nieważne jaki ważne że klasy przechodzień :lol: zostanie zabity przy nie moim aucie do którego wcześniej nie wchodziłem i zaczyna się… :shock: TRANSMUTOWAĆ! :shock: :shock:

To był dla mnie przeogromny cios!

Już rozważałem nowe sposoby walki z tymi alienami a tu okazało się że to bug…

Aha…gra tego kolegi nazywała się Close Combat First to fight.

Więc strzeżcie się! :twisted:

nie prawda, nie zawsze, jak masz oryginał, idzesz do sklepu i ci wymienią grę, mnie się to przydarzyło, że musiałem wymieniać gre p:

w nfsu2 miałem problemy, i mi ją wymienili jak pokazałem paragonik :slight_smile:

Czytałem też o błędzie w Emergency 2, związanym z misją z zamachem stanu. Mianowicie: po przyjeździe służby ratownicze nie wchodzą do parlamentu.

Ten problem usuwa patch.

W GTA: VC najśmieszniejszym błędem jest efekt ruchomych piasków. Ja już raz miałem z nim do czynienia. Polega on na tym, że samochody wbijają się w ulicę.