Błędy w Podglądzie zdarzeń, crashe programów oraz gier

Programy oraz gry się crashują, różnie czasami w trakcie włączania a czasami w trakcie użytkowania. w podglądzie zdarzeń zauważyłem następujące wpisy:

" Nie można znaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia ( 0 ) w źródle ( ). Być może komputer lokalny nie ma wymaganych informacji rejestru lub plików DLL potrzebnych do wyświetlania komunikatów z komputera zdalnego. Możesz użyć flagi /AUXSOURCE= do pobrania tego opisu; więcej informacji można znaleźć w Pomocy i obsłudze technicznej. Następujące informacje są częścią zdarzenia: 6. "

Oraz:

“CRT invalid display type”

Ten pierwszy czasowo pasujący do crashów programów i gier, a ten drugi pojawia się czesto i to bez najmniejszego skutku.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam i dziekuje z góry za wszelką pomoc.

Cześć

Co do drugiego pytania dot. “CRT invalid display type”, próbowałeś wgrać starsze sterowniki do karty graficznej?

Właśnie nie wiem skąd je wziąć stara karta graficzna MSI Ati Radeon 9550. Jeśli ktoś wie skąd je mogę pobrać to będę bardzo wdzięczny :slight_smile:

Cześć

Zaglądałeś na stronę producenta karty graficznej?

Tak. Próbowałem różnych i zawsze kończyło sie na Bluescreen. Zadziałały dopiero te ( Omegi ).

Dodane 22.12.2012 (So) 11:45

@refresh