Błędy w rejestrze plus wirus. Pomocy


(Rafaldudkiewicz84) #1

Z góry chciałbym przeprosić jak zrobię coś nie tak ale jestem dosłownie laikiem w tych sprawach. Przejdę do sedna. Komp nie chce mi prawidłowo funkcjonować i troche muli :frowning: myślę ze to wirus albo jakieś błędy w rejestrze i nie wiem co mam robić. Jakby ktoś mógł mi pomóc to bardzo dziękuję.

Podaje log z otl:

http://wklej.org/id/727366/

Co do combofixa to próbowałem go użyć ale nie dało się :frowning:

Nic nie przestawiałem :frowning:


(Michalek 7) #2

A gdzie log Extras? Przestawiłeś opcję Rejestr - skan dodatkowy na Użyj filtrowania?

P.S. Używałeś Combofix?


(Rafaldudkiewicz84) #3

Już poprawione :smiley: Dodam jeszcze że przy wgraniu windowsa nie szło zrobić format pełny czy jakoś tak tylko szybki bo inaczej znowu restart :frowning: nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale wolę napisać. Dziękuje za poświęcony czas.


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware

http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.


(Rafaldudkiewicz84) #5

Witam ponownie. Zrobiłem wszystko co pisał Acorus. malwerebytes nic mi nie znalazł. Mam jednak ciągle probrem z uruchomieniem kompa po restarcie :-/ zatrzymuje się zaraz przy ładowaniu i stoi :frowning: potem wyskakuje taki napis: “reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key” mogłem coś popierniczyć bo z pamięci wale ale coś takiego. Musze wyłączyć kompa i znowu włączyć wtedy zaskakuje. Mam zrobić nowy log z otl? Dziękuje za cierpliwość i poświęcony czas.


(Michalek 7) #6

Ładowanie zatrzymuje ci się na etapie testu POST? Komunikat mówi coś o urządzeniach rozruchowych.


(Rafaldudkiewicz84) #7

Zatrzymuje się zaraz na początku tam gdzie jest "setup-F2 i jeszcze coś f11 :confused: i dalej się nie ładuje. komp mi przymula jak ■■■■■■■ :frowning:


(Michalek 7) #8

Czy nic nie przestawiałeś w BIOS, np. urządzenia rozruchowe?


(Rafaldudkiewicz84) #9

Ja tam nic nie przestawiałem bo się na tym nie znam. Dostałem tego kompa od kolegi i wgrałem windowsa. Tylko tyle. Wiem ze on przestawiał coś w drugiej zakładce w biosie i to było jakieś IDGE czy IDE bo nie chciał komp ruszyć. Boże, nawet nie wiem jak mam to wytłumaczyć :frowning: Może mam w jakiś inny sposób zrobić format albo coś żeby działało?


(Michalek 7) #10

Napisz w dziale Hardware nowy temat. Ja na tych sprawach się nie znam. W logach czysto.


(Rafaldudkiewicz84) #11

Dziękuję bardzo :smiley: Żeby na świecie wszyscy byli tak pomocni jak na tym forum, byłoby znacznie lżej :smiley: Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.