Błędy w rejestrze


(Starwron) #1

Witam ;

wczoraj chciałem trochę usprawnić swój system za pomocą wpisów rejestrze jednak przez swoją nieznajomość coś napsułem i po restarcie komputera wyskoczyło mi bardzo dużo błędów takich jak:

  • brak nazwy dysków

  • brak możliwości kopiowania, wycinania czy jakiegokolwiek innego działania na plikach i folderach

  • w panelu sterowania pojawia się tylko biały ekran.

Oczywiście przed swoją zabawą nie zrobiłem kopii zapasowej :confused:

Do tej pory próbowałem naprawić system za pomocą: jv16 Power Tools, CCleaner oraz Reg Supreme ale bez skutku.

Myślałem też o reinstalacji Windowsa ale szczerze mówiąc wolałbym tego uniknąć bo na pulpicie mam ważne dla mnie pliki a jak już napisałem nie mam możliwości ich przekopiowania (próba umieszczenia na serwerze też nie wypaliła).

logi ze skanowania OTL i RSIT :

http://wklej.org/id/680936/

http://wklej.org/id/680923/

http://wklej.to/cCbey

http://wklej.org/id/680910/

Będę wdzięczny za pomoc !!


(Agatonster) #2

ranek_1 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(system) #3

Spróbuj naprawić system w ten sposób: procedura-naprawy-systemu-windows-przez-nadpisanie-t447116.html Jednak przy znacznym uszkodzeniu rejestru może się nie udać.


(Atis) #4

Spróbuj wykonać przywracanie systemu:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... -questions

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... em-restore


(Marek Krakus) #5

Próbowałeś przywrócić system poprzez punkty przywracania do momentu przed zabawą rejestrem ?Jeśli bawiłeś sie rejestrem z poziomu jakiegoś programu to powinien on-no ten program-robić kopie zapasowe zmian rejestru.

Jeszcze pytanko -robiłeś pełną kopię rejestru przed zabawą jakimś programem np.tym jv16 Power Tools -to przywróć rejestr


(Starwron) #6

W dokumentach znalazłem kopię rejestru sprzed usterki jednak mimo tego, że ją klikam to po restarcie nic się nie zmienia. Macie jakieś sugestie ?


(Piotrkijak) #7

Przywracanie systemu. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, to format c: i ponowna instalacja systemu, bo nic innego nie wymyślisz. Jeżeli chodzi o pliki, możesz na spokojnie przekopiować je spod Ubuntu live cd, albo spod wiersza poleceń komendą copy.