Błędy w robieniu zdjęc w telefonie SE K550i

Mam problem z robieniem zdjęc. Otóż jak robię zdjęcie to mam tam taki biały i czarny pasek. Na zdjęciu zobaczycie o co mi dokładnie chodzi

92f7c5ae9c1ae109m.jpg

Dzieję się tylko tak, gdy chcę zrobic zdjęcie. Podczas normalnego trybu pracy wszystko jest dobrze. Robiłem także ten test wyświetlaczu, który jest wgrany od razu w telefon( po naciśnięciu prawo * lewo lewo * lewo * ). Proszę o szybką odpowiedź. Nie wiem czy mam się udac do salonu operatora w celu naprawienia usterki. Dodam to, że robiłem już master reset telefonu.

Uszkodzona matryca. Telefon oddaj na gwarancję.

Tylko jest mały problem. Mianowicie nie mogę znaleźc/zgubiła mi się karta gwarancyjna. Czy istnieje możliwośc wypisania/wyrobienia nowej? Proszę o pomoc.

A jakiś dowód zakupu posiadasz?, Jak nie to zapomnij. jakbys to mial to moze by jakos przeszlo.

Nie jakoś tylko na pewno by przeszło z tytułu niezgodności towaru z umową. Jeśli masz fakturę lub paragon powiedz, że chcesz skorzystać z tej możliwości i oddaj telefon do naprawy- sprzedawcy , który ma obowiązek wysłać go do serwisu. Karta gwarancyjna Ci nie jest potrzebna. Takie prawo masz przez 2 lata od zakupu.