Bledy w sterowniku do nvidii geforce 4

ja mam blad takiego typu gdy uruchamiam kompa najpierw jest srednia glebia koloru a pozniej wskakuje niska kto ma pomysl jak sie z tym uporac???

Prubowałeś odinstalowac, a potem na nowo zainstalowac sterowniki :?:

PS. Jak tam noga :?: :lol:

Jaka wersje sterownikow instalujesz :?: Przetestuj inne wersje. Moze sie okazac, ze to nie wina starownikow tylko np. monitora.

instaluje wszystkie wersje sterownikow i to nie pomaga i do tego mi sie wyswietla komunikat ze sterownik do tej karty nie jest podpisany cyfrowo i podejrzewam ze w tym tkwi problem a jak instaluje inne wersje sterownikow jest ten sam problem pomorzcie

A czy instalujesz sterowniki pod system windows XP (mniemam że takowy posiadasz) ??

wiec ja posiadam sterownik dla windows xp nawet w instrukcji jest napisane ze sterownik jest dla windows xp ale ten komunikat sie dalej wyswietla

Michu i Saviola prywatne kłótnie nie wnoszące nic nowego do tematu topica :arow: KOSZ

(Jako koledzy z klasy chyba możecie je załatwiać gdzie indziej)

znowu wraca ten temat. no tak kilka dni bylo dobrze ale znowu jest ten problem co robic??

Mialem podobne problemy z najnowszymi sterownikami nVidii (ni pamiętam już nazwy, ale chodzi mi o tę nową serię). Musiałem oddinstalować urządzenie, zainstalować sterowniki Microsoftu, a dopiero na to starszy firmware. Mi pomogło, życzę szczęścia…