Błędy w wyświetlaniu na przeglądarce Firefox

Otóż mam problem odkąd siedzę na tym systemie to mam problemy z przeglądarką, a mianowicie raz za czas robi mi się coś takiego:

A gdy zminimalizuję i pokażę znów firefoxa to jest normalnie:

Co można z tym zrobić?

Sterowniki najnowsze do karty graficznej zainstalowane? Modyfikowałeś jakieś ustawienia w about:config Firefoxa? Która to wersja przeglądarki czy na starej, bądź innych przeglądarkach jet tak samo?

Sterowniki najnowsze i nie wiem czy to ma coś do rzeczy bo wszystko inne działa poprawnie, nie modyfikowałem, teraz wyszła widzę 18 zaktualizowałem i jeszcze sprawdzę czy to coś zmieniło. A na innych przeglądarkach tak nie ma.

Mam podobne problemy tylko że u mnie artefakty są mniejsze. Po aktualizacji do 18 problem też się czasem pojawia. Jaką masz kartę graficzną i sterownik? Oprócz tego na nowej wersji u mnie zamula interfejs. Mozilla się nie popisała.

Jest to na pewno jakiś problem związany ze sprzętem i dotyczy tylko FF Wczoraj wywołałem go nieświadomie, przez przypadek. Podkręcałem procesor dość znacznie i obniżyłem napięcie na pamięciach DDR3 z 1.9V do 1.85V coś tam nie do końca dobrze było ustawione i po uruchomieniu systemu FF uruchomił mi się w dziwnych kolorach a zamiast interfejsu zobaczyłem kolorową mozaikę złożona z różnych elementów GUI. Po dowoltowaniu pamięci i procesora problem zniknął. Dodam, że również program Super PI nie chciał się uruchomić tylko pokazywał błąd danych.

Hmm ciekawe spostrzeżenie. Bo ja też podkręcałem i we wszystkim jest stabilnie tylko właśnie ta przeglądarka. Procek z 3.0Ghz na 3.4Ghz napięcie 1.375v, RAM standardowe 1.590v, oraz chipset 1.327v.

Podniosłem pamięci z 1.590v na 1.647v oraz procka z 1.375v na 1.4v i zobaczę.

Tyle, że ja nic nie podkręcałem, bo pracuję na laptopie także to nie to.