Błędy wczytywania stron


(Kosmala A1) #1

Witam serdecznie forumowiczów,

od pewnego czasu mam dziwny problem. Otóż niektóre strony nie chcą się wczytywać do końca. Wczytuje się tylko cześć obrazków, bądź nie wczytują się okienka z flasha (reklamy czy filmy z youtube). Po parokrotnym odświeżeniu strony problem znika. czasami strona w ogóle nie chce się załadować, wówczas podobnie jak poprzednio kilkukrotne odświeżenie powoduję wczytanie strony. taka sytuacja jest bardzo uciążliwa. 

Dodam, że system to 8.1 i problem występuję na każdej przeglądarce, która posiadam (Chrome, Mozilla, Internet Explorer). Wykonałem skan antywirusowy dwoma niezależnymi antywirusami (Norton Internet Security i Malwarebytes Anti-Malware Premium). Dodatkowo oczyściłem system Tune-Up'em. Nic nie pomogło. Podejrzewam, że jest tu jakiś problem z przesyłaniem pakietów. Może coś blokuje. Przeszukałem także swoje zainstalowane programy w poszukiwaniu jakiegoś śmiecia który mógł coś blokować ale nic nie znalazłem. 

Proszę o pomoc i pomysły co jeszcze mogę zrobić, żeby pozbyć się tego irytującego błędu. 

Pozdrawiam.

 

post-255932-0-07635000-1395481047_thumb.

post-255932-0-48982700-1395481052_thumb.

post-255932-0-98440600-1395481055_thumb.


(Bogdan_G) #2

Weź i to pod uwagę, że tweak tuneup może się okazać Twoim “śmieciem”. Chodzi o to, że zostały pozmieniane limity czasowe, ograniczone przydziały pamięci itp, bo to nie dotyczy jednej przeglądarki, tylko wszystkich. Może to robić szkodnik, więc zasadne jest użycie adwcleaner, tak do wstępnego sprawdzenia, co może być. Drugie, to higiena, czyli ccleaner na domyślnych ustawieniach producenta. Gdy problem dalej będzie występował, to trzeba odinstalować tuneup. Wiesz, jak dokładnie odinstalowuje się ten program, usuwa ukryte, chronione i rozszerzenia pozostałe po mim? Tak samo - wiesz, jak regseekerem bezpiecznie usunąć z rejestru wszystkie wpisy tuneup, żeby przywrócić wszystkie domyślne ustawienia systemowe?

 

A dobrze czytał o tuneup? Tu na forum było już dużo uszkodzonych systemów, przez tego tweaka.


(Kosmala A1) #3

Tuneupa’a mam od kilku ładnych miesięcy i nigdy nic się złego nie działo, no ale oczywiście sprawdzę to. Możliwe że coś sam sobie pozmieniał i takie są tego efekty. Na razie oczyściłem ccleanerem ale nie pomogło. Myślę, że jakbym dłużej posiedział to dałbym radę usunąć tak jak podpowiadasz tuneupa. jakby to nie było problemem to prosiłbym o drobną pomoc i wyjaśnienie jak to zrobić. 

Dzięki za pomoc. Jeszcze przeskanuje adwcleanerem i zobacze jakie efekty. jak nie to będę odinstalowywał tuneupa

Log z awdcleanera:

 

 

 

 

Niestety nie pomogło :confused:


(Pawek) #4

Czy problem występuje bez względu na sposób połączenia z Internetem?

 

Przeinstaluj/zaktualizuj wtyczkę Flash.


(Bogdan_G) #5

Adwcleaner trochę przerzedził szkodliwe toolbary, ale tego jest w systemie dużo. Użyj OTL według zasad określonych w pierwszym przypiętym temacie działu bezpieczeństwo. Zapodasz tu linki do logów, które wkleisz na www.wklej.org. Będziesz czekać na sprawdzenie przez specjalistę.

Pobierzesz program wise program uninstaller z dobrychprogramow i odinstalujesz tuneup. Gdy sie nie da, to WPU odinstaluje brutalnie i jeszcze pousuwa pozostałości. Potem w opcjach folderów zaznaczysz pokazywanie ukrytych plików i folderów, a odznaczysz ukrywanie chronionych plików i folderow, i odznaczysz ukrywanie rozszerzeń. Zastosuj i OK. Potem użyjesz wyszukiwarki, wpiszesz tuneup i wszystko pousuwasz. Następnie pobierzesz regseeker, ustawisz polski i w wyszukaj w rejestrze wpiszesz tuneup. Na dole będzie opcja zaznacz wszystko, potem akcja usuń wszystko. Program zrobi kopię bezpieczeństwa tego, co usunie w rejestrze, dlatego jest lepszy od ręcznego grzebania w regedit.exe.


(Kosmala A1) #6

Podaję log z OTL. Ten log to tutaj podaję czy w innym poście gdzieś też. W tym z działu Bezpieczeństwo? Przepraszam, że tak trochę nie jestem zorientowany. 

OTL:

http://wklej.org/id/1308925/

 

Extras:

http://wklej.org/id/1308928/

 

 

Ok. Wrzuciłem ten temat do działu bezpieczeństwo.