Błędy wykryte poprzez OTL

Witam, OTL wykrył mi błędy:

Czy ComboFix to naprawi?

Problem dotyczy tego tematu nagle-wylaczanie-sie-wszystkich-programow-jakies-bledy-t501932.html

Czy możesz pokazać cały log z OTL?

Zgodnie z regulaminem nie mogę :lol: poza tym w reszcie raportów nic nie ma.

Wyłączanie się programów, crashe są tym spowodowane prawie na bank i trzeba to naprawić

Może zasada jest podobna do tej, sprzed czterech lat?

http://www.forum.tweaks.pl/Nagle-wylacz … 20305.html

Jak się uchronić przed czymś takim? Na drugim kompie mam win7 64 bit. W zeszłym roku wyrzuciło mnie z programów, ale włączyła się naprawa systemu.

Parę dni temu. Z technetblog pobrałem za darmo Fantasy Clock Animated Wallpaper. Było ładnie i cacy, ale zauważyłem, że uruchamiane okna aplikacji drgają i Explorer jest zatrzymywany na ostatniej. Mogłem klikać do woli w pulpit prawym klikiem, ale zamiast opcji pulpitu, miałem właściwości skrótu do ostatnio używanego programu. Musiałem wyłączyć z autostartu i normalnie usunąć programik. Ale ruchoma tapeta została. Poszła przez moduł usuwania zablokowanych plików, odkurzaczem potraktowałem folder z programy files i ten konfiguracyjny, potem wyszukiwarka systemowa i wyrzucanie resztek, następnie było wyrzucanie z rejestru, odkurzacz, ccleaner i rewelacyjny u mnie JetClean. Po ponownym uruchomieniu miałem wszystko po staremu. Dotyczyło to okien wszystkich programów.