Błędy z dziennika zdarzeń tuż przed restartem!

Witam wczoraj kiedy grałem w gierke(zdaza sie to przewaznie podczas grania) zresetował mi sie komputer. W dzienniku zdarzeń przed raportem o tym ze nastąpił ponowny rozruch widniało 6 błędów systemowych. Któres z nich powodowały ze komputer sie zawiesił na 3min po czym sie sam zresetował. Nie pomogło nawet alt+del. Błędy z dziennika:

Nazwa dziennika	Typ zdarzenia	Kategoria	Wygenerowany	Użytkownik	Źródło	Opis

System	Błąd	Brak	2007-03-28 22:24:04 SideBySide	32: Nie można odnaleźć zestawu zależnego Microsoft.VC80.CRT; ostatni błąd: Odnośny zestaw nie jest zainstalowany w tym systemie.

drugi

Nazwa dziennika	Typ zdarzenia	Kategoria	Wygenerowany	Użytkownik	Źródło	Opis

System	Błąd	Brak	2007-03-28 22:24:04 SideBySide	59: Resolve Partial Assembly nie powiodło się dla Microsoft.VC80.CRT. Odpowiedni komunikat o błędzie: Odnośny zestaw nie jest zainstalowany w tym systemie. .

trzeci

Nazwa dziennika	Typ zdarzenia	Kategoria	Wygenerowany	Użytkownik	Źródło	Opis

System	Błąd	Brak	2007-03-28 22:24:04 SideBySide	59: Generate Activation Context nie powiodło się dla C:\Program Files\Gadu-Gadu\zlib1.dll. Odpowiedni komunikat o błędzie: Operacja ukończona pomyślnie. .

Pod tymi trzema błedami na kolejnym miejscu były znowu 3 błedy te same zaczynajac od pierwszego i na koncu informacja o resecie. Ktos wie gdzie moze lezeć przyczyna tych błedów ?

pozdro

Przeinstaluj Gadu-Gadu, lub pobierz zlib1.dll i podmień w C:\Program Files\Gadu-Gadu\zlib1.dll.

to zrobiłem jako pierwsze nie pomogło

wygląda na to, że nie masz potrzebnych bibliotek visual c wersja 8(nie

wiem, czy nie ma ich w SP2, bo mam SP1) - możesz je zainstalować z tej strony

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

klikając na download

uwaga - do instalacji potrzebują instalera w wersji co najmniej 3.0,

więc jeśli go nie masz musisz kliknąć najpierw poniżej na link Windows

Installer 3.0 i go zainstalować(żeby sprawdzić wersję instalera w system32 kliknij prawym na plik msiexec i właściwości - wersja)

te biblioteki prawdopodobnie są instalowane z SP2, więc lepszy sposób rozwiązania problemu to instalacja SP2, zresztą bez SP2 visual c 8

chyba nie będzie działał