Błędy z plikami storprop.dll. i usbui.dll. podczas formatu

Witam wszystkich .

Na wstępie zacznę że jestem zielony w tych sprawach wiec proszę bardzo o dokładne tłumaczenie co i jak robić . Oczywiście z komputerem obycie mam wiem jak reinstalować Windowsa, ale jednak i tu się pojawił problem .

Jakoś z 2 miesiące temu zrobiłem format komputera, wszystko poszło gładko bez żadnych komplikacji jednak od niedawna komputer strasznie wolno pracował, włączał się długo, ciężko mu to wszystko szło, więc postanowiłem zrobić format ponownie .

Robiłem wszystko tak jak dawniej na takiej samej zasadzie, doszedłem w końcu do instalacji Windowsa i podczas instalacji wyskoczył błąd, że komputer nie może odnalezdz pliku storprop.dll i żeby go znalazł sam czy coś ten sposób pisało. Wcisnąłem anuluj i żeby kontynuował instalacje bez tego pliku, po czym nagle wyskoczył taki sam błąd tylko tym razem z plikiem usbui.dll. i zrobiłem to samo co poprzednim razem . Po jakimś czasie te same błędy zaczęły pokazywać się na przemian aż ukazał się komunikat że, nie można zainstalować oprogramowania i żeby skonsultować się z dostawcą sprzętu czy coś takiego . Chodzi tu o Windows XP.

Proszę bardzo o pomoc bo nie wiem zupełnie co mam robić.

Nie ma innej możliwości, jak przyjrzeć się dobrze płytce instalacyjnej CD, czy nie porysowana. Ewentualnie uważnie oczyść i próbuj instalacji do skutku. Nie wybieraj przy tym opcji “Anuluj” w razie problemu, lecz “Próbuj ponownie”. Jeśli instalujesz z pendrajwa (nie piszesz, jak to robisz?), to ta rada oczywiście jest bezprzedmiotowa.