Blizzard Battle Net Diablo III n Wyciszone Konto

Witam Wszystkich… Mam problem bo spotkałem się w grze na chacie z graczem który wyzywał mój klan i obrażał mnie i ludzi członków z klanu nie będę tu mówił jakich tekstów używała ta osoba bo nie wypada… to ja… postanowiłem obronić siebie i ludzi z którymi gram… napisałem typowi parę słów i dostałem za to Wyciszenie przez które nie mogę pisać w grze Do innych graczy… wyciszono mnie po prostu nie Słusznie… pytanie mam do kogoś kto się orientuje co w takiej sytuacji mogę zrobić. i czy ta blokada wyciszenie jest już Wieczna znaczy że będzie na zawsze już na moim koncie i nie zdejmą jej nie zniknie i ona mam rozumieć pozostanie na koncie czy może takie wyciszenie ma jakiś tam Okres czasu ??? który trzeba przeczekać i jak minie to będę mógł pisać w grze orientuje się ktoś ?
Witamy Damian,
Konto Battle.net: DAMIAN199405@GMAIL.COM">DAMIAN199405@GMAIL.COM
BattleTag: Damian#23221
Gra: Diablo® III
Podjęte Działania:
Konto Wyciszone
Wykroczenie: Obraźliwy Czat
Gracze wielokrotnie zgłosili twoje konto za wulgarny lub niestosowny język na kanale czatu.

W związku z raportami innych graczy twoje konto Diablo 3 zostało wyciszone na 2021 września 15 05:47 UTC. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule poświęconym Wyciszaniu Kont.
Właściciel konta jest odpowiedzialny za wszystkie podejmowane na nim działania. Nasz Dział Pomocy nie anuluje tej kary i może nie odpowiadać na apelacje.
Pozdrawiamy,
Dział Obsługi Klienta
Blizzard Entertainment
Blizzard Support

Dożywotnie.
„Wyciszenie konta nie ma górnej granicy czasu trwania i może prowadzić do zawieszenia lub zamknięcia konta.”

A wystarczyło zgłosić gracza w panelu administracyjnym.

Czyli Mogę gierkę już usunąć bo blokady nie zdejmą i pisać na chacie się nie da… beznadziejne ja dostałem blokadę a tamten typ… nadal sobie może pisać i grać normalnie Fajny Blizzard xd
Lordjahu tylko ja tego nie ogarniam w Emailu od blizzarda mam tekst
twoje konto Diablo 3 zostało wyciszone na 2021 września 15 05:47 UTC dzisiaj mi wyciszyli niby i co to ma znaczyć że Moje konto zostało wyciszone na 2021 Września 15 05:47 ???
jeśli oni dają dożywotnie blokady :confused: bany to po co mi napisali coś takiego…

No chyba że dostałeś tylko do 15 czasowe, w co szczerze wątpię. Przekonasz się za kilka dni.

A co do sprawiedliwości, to sam sobie odpowiedziałeś. Może on was obrażał, ale zamiast go zgłosić to mu odpowiedziałeś w ten sam sposób. Gość może polował na takich lamusów ci rzucają na prawo i lewo wulgary, zrobił screena i cię zgłosił. Potem już idzie z górki. Zgłoszenie profilu, zarzucenie screenów i leci banik.

założyłem nowe żądanie Pomocy dodatkowo Zrobiłem Odwołanie od Wyciszenia Rozpisałem się dokładnie jak sytuacja wyglądała kto zaczął pierwszy napisałem każdy szczegół tej sytuacji i zobaczymy co dalej będzie
Witamy Damian,
Numer żądania pomocy: #79197177
Otrzymaliśmy twoje żądanie pomocy. Wkrótce powinno ono otrzymać odpowiedź od Game Mastera.
Pozdrawiamy,
Dział Pomocy Blizzard

Nikt tego nie przeczyta, szczególnie jeżeli napisałes tak jak tu . Nauka pisania odwołań: teza, argumenty (wyboldowane), dowody, wniosek, i przede wszystkim krótko, każdy punkt 1-2 zdania.

Na nowym koncie zrobisz tak: 1 screen, 2 „Nie sądzisz, że trochę przeginasz? Jak masz problem z klanem, to pisz priva, a nie spamuj”, 3 screen reakcjii do supportu.

Zamiast tego masz nauczkę, że wyzwiskami z piaskownicy nie wygrasz, a „ja go bardziej zwyzywałem”, czym się pewnie cieszyłeś, zaskutkowało tym, że facet poprosił kumpli z klanu o kilka zgłoszeń na CIebie. :wink:

Dla Tego D3 ma Community dziwnych ludzi toksycznych Którzy mogą sobie bezkarnie jechać po kim tylko chcą a Blizzard nic im z tym nie zrobi :smiley: i pozwala na takie coś dalej :smiley: od kiedy kupiłem grę byłem nią zachwycony fajnie się bawiłem ale skoro takie rzeczy mogą się tu dziać i trafić można na takich Ludzi jak tamten o którym mówię xd … to żyć się odechciewa :smiley:
Wyciszenie samo wygaśnie po upływie 72 godzin.

Bez psychologa się nie obejdzie.

Robi, daje knebel na ochłoniecie, jak Tobie. :wink:
Ale na poważnie: olej ich, zaczepi Cię Zenek „pożycz piątaka na bułki”, to będziesz z nim dyskutował o zaletach abstynencji? Machniesz ręką, burkniesz „nie mam” i rzucisz kilka kroków dalej, „pieprzone menelstwo”…

Dobrze mówisz jak jakiś typ się będzie pruł to miej wyrąbane na to i olej go +1
Masz rację :smiley: jedyne co zrobię to będę sobie z nich bekę cisnął :smiley:

Ale pod nosem lub na prywatnym streamie gdzie na pewno nie zobaczą audycji.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.