Blkokada suwaków do regulacji nagrywania_Gigabyte GA-8I945GZ

Witam

Mam problem po przeinstalowaniu systemu XP i zainstalowaniu sterowników audio CD dołączonej do płyt głównej

Symbol płyty głównej _Gigabyte GA-8I945GZME-RH, nie działają suwaczki tylko do nagrywania. Są zablokowane

W Regulacji nagrywania działa jedynie ta pierwsza regulacja nagrywania za 3 pozostałe

Głośność CD

Głośność mikrofonu

Głośność wejścia

Sa zablokowane nie da się regulować

Chciałem podgłośnić mikrofon do Skypa, dlatego przeinstalowałem cały system, niestety nic to nie pomogło.

W menedżerze urządzeń został mi jedynie żółty pytajnik Inne urządzenie a po rozwinięciu drugi pytajnik Kontroler multimediów.

W tym menedżerze urządzeń wszystkie pytajniki udało mi się zainstalować z dołączonej CD od płyty głównej oprócz tych dwóch pyatajników przy kontroler multimediów.

W regulacji nagrywania w opcjach pod właściwościami “Sterowniki zaawansowane” są na szaro nieaktywne

Z Everestu mam kartę muzyczną

Karta dźwiękowa Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Płyta główna jest nieznana ale jest na niej nadruk Gigabyte GA-8I945GZME-RH

Ze str http://www.gigabyte.pl/products/page/mb … /download/

Audio

Microsoft Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver (Full Multi-language version )

OS:Windows 2000, Windows® XP, Windows Server 2003 5.10.0.5010 28 Mb 03/10/2006

ta wersja się rozpakowała i z setup.exe na początku wyglądało że się po kolei zainstalowała, ale po restarcie nic to jednak nie zmieniło

oraz Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

OS:Windows® XP, Windows® XP 64bit, Windows Vista x86 (32-bit), Windows Vista x64 (64-bit), Windows 7 32bit, Windows 7 64bit R2.52 50.1 Mb 17/11/2010 a w tej jest dużo fold z chyba językami jedyna aplikacja “ASetup.exe” ale niec to nie dało.

Z góry dziękuję za pomoc jak odblokować te suwaczki do regulacji nagrywania, lub skąd ściągnąć inst do

Karta dźwiękowa Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Pozdrawiam

Mnikodem