Blog dp a własny

Witam,

Mam pytanko odnośnie dobroprogramowego bloga, czy mogę zamieścić na nim zajawkę + dalszą część w postaci linka do swojego bloga? Mam kilka tematów którymi wkrótce chciałbym się podzielić a nie chciałbym dublować treści, zwłaszcza że na dp nie można w blogu zdaje się wstawiać obrazków w dowolne miejsce czy też podświetlać składni języka, a jest mi to potrzebne aby treść nie wyglądała jak papka.

Tak, wiem że będzie to wtedy reklama, dlatego pytam a nie “wale na pałę”… :wink:

Blog dobrychprogramów, to blog dobrychprogramów, a nie panel przekierowujący do innych.

Jest opcja

. Chyba nie oferuje ona podświetlania składni (nie mam jak sprawdzić), ale zawsze jakoś odseparuje kod od zwykłego tekstu.

wystarczy skłądnia:

[code=php]kod

<?php
Print "niezDarek";
?> 
[/code]

Tutaj chodzi o bloga a nie o forum :slight_smile: O tym, że na forum jest taka możliwość, doskonale wiem, być może wie też autor wątku.

a na blogu nie działają ??

Na blogu teoretycznie jest

. Jeszcze nikt tego nie używał, więc nie wiem jak działa. Sprawdzić też nie mogę, bo na blogu nie ma opcji "podgląd". Ale [code=php] chyba nie ma.

Napisałem swój pierwszy wpis i mam parę uwag/pytań:

  1. Brak możliwości podglądu jest druzgocący :\

  2. Na liście wpisów w rubryce stan piszę “publikacja zatwierdzona”, a w trybie edycji “Oczekuje na zatwierdzenie”, więc jak w końcu?

  3. Ile trwa zatwierdzanie wpisu?

  4. Przydała by się możliwość wstawienia obrazków w dowolne miejsce, chociażby tych załączanych, np: [image1], [image2]…

M@ster , zdaje sobie sprawę z niedociągnięć bloga. Do końca roku postaram wziąć solidnie za edycję po stronie usera.

ad.1. Fakt, będzie możliwie najszybciej.

ad.2. Faktycznie mało zrozumiałe. Generalnie oczekuje na zatwierdzenie. Ujednolice to.

ad.3. Staramy się możliwie najszybciej, jednak w sytuacji gdy ktoś napisze tekst o 5 rano, to nie jest powiedziane, że ktoś wtedy będzie dostępny, itd… itp…

ad.4. Słuszna uwaga, oczywiście do poprawy.

ad.3. Nie zależy mi aby tekst był po 5min :wink: rozumiem to, akurat w tym punkcie pytałem z czystej ciekawości.

Co do reszty to cieszę się że weźmiecie to pod uwagę.

Edit: Mały błąd znalazłem, postanowiłem pogrubić nagłówki (gdyż dopiero teraz widać jak to wygląda) w już opublikowanym wpisie i teraz na stronie głównej jest link do wpisu, który prowadzi do nikąd :stuck_out_tongue: 404… za pewno znów do momentu zatwierdzenia, ale dziwnie to teraz wygląda…