Blog zaatakowany przez trola

Od 2 dni na blogu zagnieździł się trol co się zowie turo2. Wszystko zaczęło się od jego wpisu na temat wgrania roota na tel marki se. Gdzie kila osób napisało komentarze które zostały potraktowane przez wspomnianego osobnika jako krytyka, obelga itp. osobnik ten postanowił w późniejszym czasie wpis usunąć a co za tym idzie komentarze. Po czym opublikował po raz 2 to samo (z tymi samymi błędami) uważni użytkownicy w komentarzach wypowiedzieli się co na ten temat myślą. Sytuacja powtórzyła się po raz kolejny (3 albo 4) po czym osobnik turo2 prawdopodobnie poczuł się obrażony i w wyniku swojej frustracji wszystkim osobą w tym mnie we wpisach zaczął wpisywać komentarze jakie m.in. ja i innych kilka osób zamieściło pod jego wpisem o rootowaniu tel, w sumie to nie wykazał się kreatywnością bo nawet nie zmienił ich treści.

Droga redakcjo w swoim imieniu proszę o zwrócenie wspomnianemu userowi uwagi, lub podjęciu innych działań aby innym blogerą żyło się lepiej.

Myślę ze pod pójdą prośbą podpisze się jeszcze kilka osób.

Ja myślę, że warto wstawić równiez komentarze by turo2. Swoją drogą, szkoda że nie zauważyłem wcześniej. Zawsze lubiłem flame :slight_smile:

turo2 jedynie został poproszony o poprawienie błędów ortograficznych, a uznał to za wielką krytykę. Pod moim wpisem opublikował kilka mijających się z prawdą komentarzy jak np.