Blogi tematyczne a banery

Ten problem nie daje mi spokoju od dłuższego czasu. Chodzi o to że wchodząc na blogi - po prawej stronie mamy wyszczególnionych kilka rodzajów zagadnięć, tzn. Blog Lenovo, Intel, Samsung, Synology …i tak jak ten ostatni zapełnia się nową zawartością z testów, tak te obecne pamiętają tylko zamierzchłe czasy, choć ich produkty były i wciąż są przez nas - blogerów, opisywane.

Do czego zmierzam ? Myślę że fajnie by było dodać kilka bannerów dodatkowych by odnaleźć się w tematach blogowych, tzn. dla przykładu - LG, Windows 10, Programowanie … jako główne działy i sporadycznie wkładać do nich nową treść. Np. robiłem reckę Samsunga Galaxy S6 Edge Plus - mogłaby się znaleźć w dziale Samsung :slight_smile:

1 polubienie

Ja jestem ciekaw jak jest z klikalnością na te banery. Czy ktokolwiek z tego korzysta? Dla mnie to wygląda jak reklama i nawet na chwile oko mi się na nich nie zawiesza :wink:

Czym więcej banerów, tym mniejsza czytelność. Ja bym wywalał sukcesywnie starsze, żeby zostały ze 2-3.

4 polubienia

Dokładnie - większość z tych flag to jakieś wykopaliska z minionej epoki - np. recenzja galaxy tab2 …