Blokada antyspamerska na poczcie wp.pl

Witam,
Od jakiegoś czasu dostaję takie wiadomości z systemu poczty wp.pl: “Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ nie udało się doręczyć Twojego listu z następującego powodu: Aktywna blokada na wysyłanie listów. Aktywowana z powodu przekroczenia dozwolonego, dziennego limitu wysyłanych wiadomości. Blokada zostanie zdjęta następnego dnia”.
Napisałem do nich pytanie skąd ta blokada i otrzymałem taką odpowiedź: “Potwierdzamy, że nasz system antyspamowy wykrył masowo wysyłane maile z konta. Blokada jest zabezpieczeniem przed grupami spamerskimi, rozsyłającymi wiadomości śmieci do wielu odbiorców, wygaśnie ona automatycznie po 24h. Na koncie widnieją logowania z Malezji, Ekwadoru, Meksyku czy Egiptu.”
Poniżej wklejam logi z FRST. Proszę o pomoc.
FRST
Addition
Shortcut

Frst niby nie pozwala na naprawę komercyjnych komputerów - no chyba że to jakaś organizacja non-profilt.

Usunąłem zapis o komputerze w pracy. Całą odpowiedzialność biorę na siebie. Ponownie zwracam się z prośbą o pomoc.

Pomijając wszystko inne:
jeżeli z poczty nie korzystasz z Malezji lub VPN z Malezji, to miałeś włamanie i ktoś rozesłał/rozsyła Spam :wink: Czyszczenie konta, zmiana haseł(z innego komputera!!), sprawdzenie i zmiana opcji odzyskiwania hasła etc :wink:
Podstawowe pytanie: czy hasło na skrzynkę lub podobne np. Marek123 i Marek1234 nie jest używane do logowania się na forum etc? Często stosowanie tego samego/podobnego hasła w jednej bazie pozwala wejść na konta w drugiej.