Blokada czyjegos numeru


(Lennar) #1

jest jakis taki program zeby zablokowac jakis numer w telefonie, tzn zeby nie pokazywaly sie od niego smsy i polaczenia?


(Tomik68) #2

program na telefon ??


(Sebos99) #3

jaki masz telefon? z symbianem? jeśli tak zerknij tutaj: http://www.symbianos.pl/Aplikacje/Telef ... llManager/


(Tomik68) #4

chyba jak zablokować usługę np połączenia i sms z konkretnego nr ...


(Grzesio Pesio) #5

Chłopak ma tutaj konkretny powód a wy go odrazu poprawiacie zamiast pomóć. Sam również chciałbym się dowiedzieć jak zablokować połączenia danego numeru telefonu. Czasami jeden kolega trochę "psychiczny" :stuck_out_tongue: dzwoni do mnie 20 razy i gada O jakichś głupotach typu Real wielki real madryt najlepszy. Nie ważne. Czy da się zablokować połączenia nie dzwoniąc do operatora?


(Asterisk) #6

W jakim modelu ?


(Stały_bywalec) #7

Samsung ma taką opcję :smiley: Po zmianie oprogramowania można zbanować numery na połączenia i SMSy a bez zmiany - ze standardowym oprogramowaniem tylko na SMSy - nzane mi modele to SGH-X700, SGH-D600 (mój), SGH-D600E - dodam że nie są na symbianie :wink:


(Alfa1978) #8

ja ci polecam ten programik,i nawet łatwy w obsłudze,sam go używałem..http://www.symbianos.pl/Aplikacje/Telefon/BlackList/ polecam :wink:


(Lennar) #9

tylko,że na tym programie blacklist nie moge zablokowac smsow zeby nie przychodzily, a model telefonu to E65 nokia oczywaiscie


(AQX) #10

ej a jaki programik pojdzie na Sony Ericssona K310i....bo ja tez chcialbym zablokowac pare osobek


(Alfa1978) #11

pewnie żaden,i na moją motorole v3 też nie ma :oops: chyba że się mylę :roll:


(AQX) #12

ale tak ogolnie to w moim soniaku jest taka opcja jak filtr polaczen i tez jest lista ale nie czarna i moge w niej zapisac aby 10 numerow od ktorych telefon bedzie przyjmowal polaczenia a reszte bedzie odrzucal na poczte...z tym ze jesli zadzwoni do mnie jakas osoba ktora nie jest na liscie uslyszy sygnal polaczenia i zostanie przekierowana na poczte...prawdopodobnie pomysli ze odrzucilem...a chodzi mi o to zeby nie bylo slychac sygnalu tylko od razu tak jakby telefon byl wylaczony...i poczta:TUTAJ 6..itd

Probowalem zmienic przekierowanie numeru na Dunski np bo wtedy za 5sekund np ktos zabuli ze 3zł...ale w mixe nie da sie zmienic numeru i domyslnie jest ustawione na poczte...


(JUDGE) #13

Mimo, że kolega już zblokowany, dodam od siebie że najlepszym wg mnie softem tego typu jest Advanced Call Manager :slight_smile:

Można sobie ustawić nawet głosowy komunikat zwrotny (dzięki tzw. answering machine) dla próbującego uzyskać połączenie z nr anonimowego :slight_smile: