Blokada iCloud czy da się obejść?

Posiadam 2 telefony iphone 5 oraz iphone 4 na których niestety jest blokada iCloud do której nie posiadam emaila oraz hasła. Wie ktoś z was może czy da sie ową blokadę obejść ?

Nie da się.

W zasadzie to się czasami da. Przynajmniej na tyle, że by sprzęt działał i dało się zalogować na nowe konto. Zależy też od sprzętu i wersji systemu.
Niezbędne programy znajdziesz tutaj.

Nie jestem znawcą nadgryzionych jabłek ale iPhone 4s ostatnio odblokowałem. Oczywiście wiązało się to z przywróceniem do ustawień fabrycznych. Jeżeli chcesz te telefony wyzerować i używać dalej to nie powinno być problemu. Jeżeli chcesz się do nich dostać i odzyskać z nich jakieś dane to dla zwykłego usera jest to raczej nieosiągalne.

Nie zależy mi na danych które się na nich znajdują więc mogę je cofnąć do abrcznych o ile to pomoże

Na pewno się da. W mojej okolicy jest serwis który świadczy taką usługę lecz liczą sobie za to ponad 200zł co znacznie przekracza wartość telefonu i dlatego próbuję ogarnąć to jakoś samemu

Wszystko masz w linku który podałem. Tylko potrzebna makówka do uruchomienia części softu.

To wcale nie drogo. Za „iMejzing” się płaci słono.

Jeżeli chodzi o 4s to wyglądało to następująco:

  • instalujesz iTunes
  • wyłączasz telefon
  • przytrzymujesz klawisz pod ekranem (tak nie wiem jak się to nazywa w tych pogryzionych jabłkach) i podłączasz kablem do komputera
  • iTunes rozpoznaj telefon i chce go zaktualizować i zresetować
  • może to już wszystko ale ja musiałem jeszcze raz wykonać krok z wyłączeniem telefonu → podłączeniem z przytrzymanym klawiszem i za drugim razem wszystko ładnie się zresetowało, nie musiałem się nigdzie logować i telefon chodzi.
    Opis pisany z pamięci, podczas odblokowywania posiłkowałem się jakimiś filmikami z Youtuba

Oj próbowałem już tą metodę lecz niestety nie działa

Próbowałem większość programów / plików z podanego przez Ciebie linku dostępnyc na windows jednak niestety nie są kompatybilne z ipone 5 ios 10.3.4

Potrzebny maczek jest, może pójdzie pod emulatorem.

Z makiem u mnie kiepsko :confused: Nie znasz może jakiegoś bypass’a pod windowsa do IOS"a 10.3.4 ?

Nie, zawsze robiłem na jabłku. Ale spróbuj pod emulatorem, obsługuje USB, gotowe virtualki można pobrać bez problemu.