Blokada instalacji z dysku HDD i dziwne błędy dostępu

PC świeżo po formacie (Błędy i problemy) jednak nie wiem co jest teraz nie powinno tego być tutaj i teraz (po pełnym formacie- wszystko poszlo szybko i bez problemów) , po całej procedurze chciałem przystąpić do dalszych działań jednak widzę teraz taki obrazek i dostaję czerwonej gorączki z tym .

Nie można uruchomić programów/ instalatorów z dysku HDD ( dysk zdrowy, sprawny, bez błędów) bo wyskakuje to czerwone g… i nic nie idzie zrobić ani jako admin, ani z uprawnieniami, ani z trybach - nic, w awaryjnym może jeszcze ruszy, ale nie będę bootował do awaryjnego by program zainstalować.

Nie moge wypakować zipa windowsowym pakerem bo wyświetla błąd dostępu , pomaga dopiero dobranie się do archiwum przez 7zip i z jego poziomu wypakowanie plików, wtedy jest wszystko ok.

Najbardziej jednak wsciekł mnie komunikat: Ten program nie zostanie uruchomiony-Windows NIE UFA temu oprogramowaniu i zostanie ono zablokowane by chronić użytkownika, nie masz uprawnień do tej operacji.
Dot. BitDefender i MS monitor zasobów.

Nie da się (choć tu nie wiem czy to wina PC czy samego software-debugować nie próbowałem) uruchomić modułów w Iobit Malware Fighter- pobiera instaluje, ale zaraz znowu pobiera od początku i wyświetla błąd nie udało się zainstalować modułów pobierz nową wersję. Nie idzie uruchomić żadnego AV, IS Anti-Malware.

Gdzie znajdę log z chdsk na dysku ?

Pokaż ustawienia UAC
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/975787/guided-help-adjust-user-account-control-settings-in-windows-7-and-wind

Ustawienia sugerowane przez system -domyślne systemowe. UAC działa, ale to chyba nie to .
Nie mogę uruchomić żadnego programu av -Kasperksy, gdata, avast, eset nic nie działa tzn. nie da się uruchomić
ciągle czerwony ekran i lipa.

Wejdź w właściwości pliku
Zabezpieczenia
Wybierz Grupe lub uzytkownika
i edytuj i daj pełna kontrolę każdej grupie i użytkownikowi.

Nie da się ruszyć instalatora cokolwiek ustawię nie rusza tylko dalej czerwony ekran.