Blokada kasowania historii rozmów w programie gadu gadu


(artide2) #1

witam!

Czy istnieje możliwość zablokowania funkcji usuwania archiwum w gadu gadu?? przewertowałem cały program i nie znalazłem tam takiej funkcji

proszę o niedoradzanie zmiany programu iż sam używam mirandy,a akcja z gg potrzebna jest dla siostry :wink:


(Arcin11) #2

Nie istnieje taka opcja.Profil na hasło i jak ktoś się nie zna to nie skasuje.A i tak można w Documents and Settings usunąć.


(artide2) #3

bo chodzi o to,że córka siostry ciągle rozmawia z nieznajomymi i trzeba sprawdzić jej historię,a ona ją ciągle kasuje,

jeżeli historia zapisuje sie w documents and settings..... to czy można ustawić za pomocą jakiegoś programu,aby wykonywał kopię tego folderu z historią oczywiście,nie całego document... np co 10min ?


(Arcin11) #4

Jak kasuje zaraz po wyjściu z programu to można użyć czegoś do przywracania usuniętych plików i wtedy przywrócić do Documents and Settings usunięte pliki archiwum i odczytać troche kombinowania jest ale to chyba jedyny sposób.Są takie programy co 10 min będzie robił kopie luknij na to i dostosuj do swoich potrzeb albo jak wolisz metoda wcześnijsza.

http://letwist.net/node/163


(artide2) #5

myślę,że to chyba było by odpowiednie ;]

:arrow: http://www.darmoweprogramy.org/program.php?id=473

co Sądzisz ?


(Arcin11) #6

Myśle ,że będzie dobre ale to najlepiej w parktyce sprawdzić :] ten mój programik co podałem też sprawdź.

http://www.xs4all.nl/~edienske/abakt/


(artide2) #7

z moim postem się trochę spóźniłem i nie odświeżyłem strony,a ten abakt będzie chyba w sam raz :]

dzięki


(Evil 91) #8

niestety nic na to się nie poradzi, ale można spokojnie napisać taki mini programik który co 10 min będzie robił kompie tego pliku i będzie kopiował do innego katalogu. Pare linijek kodu i już mamy program :slight_smile:


(artide2) #9

po co program,jak można w harmonogramie windowsa ustawić?


(goomish) #10

Nie chciał bym psuć dobrego nastroju :slight_smile: ale rozwiązanie z okresowym tworzeniem backupu archiwum GG będzie dobre dopóty dopóki siostrzenica nie odkryje możliwości wyłączenia zapisywania historii. A wtedy zostają jedynie: albo rozwiązanie najlepsze, czyli działania wychowawcze, jakaś rozmowa itp, albo... dość paskudne (a nawet bardzo złe), czyli jakiś keylogger.