Blokada klawiatury

Może was to rozśmieszy ale mam Nokie 1100. Telefon jest mi potrzebny tylko i wyłącznie do dzwonienia i sms-owania więc nie inwestuję w jego zakup. Chodzi mi o to, że chciałbym sobie założyć takie hasło, ktore się wpisuje aby z telefonu korzystać. Nie chodzi mi o kod pin:) Tylko o blokowanie klawiatury na hasło. Myśle, że wiecie o co mi chodzi ^^ Czy można to zrobić w tym modelu telefonu ? Jeśli tak to jak ? A jeśli nie to czy można to zrobić w LG KG800 Chocolate lub Soony Ericson K550im ? Proszę pomóżcie ! :slight_smile:

Czy ktokolwiek zrozumiał o co mi chodzi? xD

Comart

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

w tej nokii jest taka możliwość tylko musisz poszukać ustawieniach telefonu lub zabezpieczeń