Blokada kompa

Witam.

Kiedys miałem takie mały programik nie pamietam nazwy ale wiem ze on blokował kompa. W sensie blokował rozumiem ze włączałem program wpisywałem hasło i nic nie mozna było robic dopoki siengo nie wpisało … Czy spotkał sie ktos kiedys z takim programem ? Pamietam jeszcze ze ikonka to był taki jakby bajkowy dedektyw i jeda z opcji byla zasłona ze jak zablokowałem kompa to nie było widac co jest własnie uruchomione…

Pokiego Ci program ?

Wcisnij Win + L a zobaczysz co się stanie.

nie kapie lol? mi chodzi o program a nie o jakies kombinacje -.- a co sie stanie wole nawet nie probowac

Co nie kapisz ?? W czym problem wcisnąć klawisze ??

Na pewno nic nie zepsujesz.Ta kombinacja wywołuje funkcję tego co szukasz.

jakie win mam wcisnąC ? -.-

przycisk na klawiaturze ze znaczkiem windowsa ;]

ale nawet mimo to wolałbym ten programik

Win + L świetny trick ale tylko z kompem na hasło.

to ustaw sobie przy wygaszaczu ekranu żeby wylogowywał, daj hasło na profilu i masz to samo. dokup sobie jeszcze czytnik linii papilarnych i koniec, wtedy na pewno nic nie będzie można zrobić, bez przyłożenia palca do czytnika :slight_smile:

jaconon:

to nie jest takie głupie jakie jest :slight_smile: jeszcze tylko kupie czytnik na źrenice i napewno nikt nei wejdzie do kompa ;))

no chyba ze ktos ci palca odetnie hahaha :lol:

win+l nawet nie znałem tej kombinacji :slight_smile:

A hasło na kompa to sie zaklada przez taki fajny trick ze wchodzi sie do biosu i mozna sobie zalozyc haslo a bez hasla to ani rusz, komp nie odpali :smiley:

PS: ale są metody dosc proste na złamanie hasła :stuck_out_tongue:

E tam. Otwierasz budę, wyjmujesz baterię z płyty na chwilę i po problemie :wink:

A na czytniki itp też są sposoby… generalnie temat do “poszukuję”, tam byś szybciej uzyskał odpowiedź. Wystarczyłoby zapewne hasło na windę i ewentualnie na wygaszacz, po co 2 razy się bawić z tym samym?

hmmm

na klutke zamkniesz kompa to klutke rozwalą :mrgreen:

hasło na biosa, wyjmą baterie…

wziąść siekiere pare razy udezyc w kompa tu i tam i wtedy nikt sie nie dowie co jest na kompie:lol: ino ta metoda działa w jedną strone…

więc wniosek: nie ma hasła nie do złamania :slight_smile: