Blokada konta facebook

Witam,
moje konto na facebooku zostało wczoraj zablokowane. Wiem za co dostałem bana. Moje pytanie brzmi na jak długo jest ban za pisanie wulgarnych i obraźliwych komentarzy na instagramie? Żałuję tego co zrobiłem. Czy to blokada permanentna? Co mogę zrobić w tej sytuacji?
To konto jest dla mnie bardzo ważne a nie posiadam pod ręką żadnego dowodu tożsamości z powodu nie ukończenia 18 lat. Proszę o pomoc.

Nic nie zrobisz. Poczekaj lub ew. skontaktuj się ze wsparciem, choć raczej nic to nie da. Po co ci dowód tam? Co, chcą udowodnienia wieku?

Przynajmniej teraz trochę odwykniesz i się uspokoisz.

2 polubienia

Violation of Instagram rules leads to a temporary block. It involves limiting the profile’s functionality. You won’t be able to comment, like, follow or write in Direct Messages for a period of time (from 2 hours to 2 weeks).If you are lucky enough to get blocked temporarily, don’t do anything with your profile and don’t write anywhere. Just give it a little rest before it’s completely restored.

Czyli czekaj aż odblokują. Masz czas na refleksje od 2 godzin do 2 tygodni.

Ja dostałem bana na 3 dni kiedy napisałem że spekulant giełdowy Soros który ma na liście płac połowię europosłów i komisarzy UE jest pasożydem zamiast pasożytem :laughing: no ale w końcu Zuckerberg jest jego współrodakiem to co się spodziewać :smiley:

*do 30 dni. Przynajmniej taki był najdłuższy ban, jakiego do tej pory otrzymałem. Raz zdarzyło mi się dostać dwa 30-dniowe bany pod rząd. Choć podobno bywają jeszcze dłuższe, nawet 180-dniowe.