Blokada konta na allegro pilne!

Witam wczoraj dostałem mail w ktorym allegro poinformowalo mnie o blokadzie konta.

Blokada z racji tego ze miałem dwa, drugiego wgl nie uzywałem bo zgubiłem login więc nie usunąłem.

A teraz odnoscie mojego pytania czy jeżeli przed blokadą dzień bądz dwa kupiłem coś i już zostało zapłacone , czy otrzymam towar?? Ponieważ w mailu była zawarta taka informacja

"Wystawione przez Ciebie przedmioty zostały usunięte, a Twoje aktualne oferty kupna anulowane. Opłaty za usunięte wraz z blokadą konta transakcje zwracamy proporcjonalnie do czasu, przez który Twoja oferta była widoczna w serwisie. "

Trochę się martwie bo dosyć dużo zapłaciłem za towar a teraz może nagle wyjdzie ze go nie otrzymam?

Wydaje mi się że po wpłaceniu pieniędzy towar musi przyjść. Najlepiej zadzwoń do sprzedawcy.

Czy aby na pewno z tego powodu? Kont na allegro można mieć nieograniczoną ilość. ważne jest aby np. nie podbijać cen z jednego konta na drugim.

Przecież nie kupiłeś od Allegro tylko od sprzedawcy, któremu zapłaciłeś, który ma aukcje na Allegro i to jest sprawa między wami.

Skontaktuj się ze sprzedawcą.