Blokada konta na Facebooku (niewłaściwy wiek)

Sprawa wygląda tak: kilka dni temu ktoś zgłosił mnie na facebooku, że jestem „za młody”. Zostałem zbanowany i moje konto zniknie za 25 dni. Jedynym sposobem na odzyskanie jest wysłanie im dowodu tożsamości (dla mnie akt urodzenia). Problem w tym, że zakładając konto kilka lat temu, wpisałem niewłaściwą datę urodzenia. Teraz albo bot, albo pracownik odrzuca mój dokument, ponieważ data urodzenia dokument-konto się nie zgadza. Próbowałem też wysłać formularz o cofnięciu blokady, ale za każdym razem wyskakuje błąd „Zaloguj się na swoje konto, aby powrócić na Facebooka lub aby wyświetlić dalsze instrukcje.”. Proszę pomóżcie.

Ile masz lat? Jeśli mniej, niż 13, to niedobrze. Powinieneś mieć 13 lar lub więcej, by korzystać z FB z tego, co wiem.

17 mam

Spróbuj, może się uda…

Niestety odwołać się może tylko osoba która ukończyła 18 lat

Zdecydowanie jesteś zbyt młody żeby korzystać z Facebooka, skoro jesteś tak głupi żeby wysyłać im akt urodzenia. :joy: :joy: :joy:
Nie denerwuj się, jest tak jak być powinno. :white_check_mark: :slightly_smiling_face:

Facebook w swoim regulaminie ma wyraźnie napisane że przyjmują akty urodzenia jako dokument tożsamości. Trochę kultury panie kolego.

Kultura kulturą, ale tu nie chodzi o jakąś tam niewiedzę… Nie możesz udostępniać tak wrażliwych danych z byle powodu, byle komu, bo obudzisz się z ręką w nocniku, gdyż cwaniacy którzy na tym korzystają są jeszcze bardziej niekulturalni…
Miejmy nadzieję że nie zatrudnili tam stażysty który ma już sposób do czego wykorzystać Twoje lekkomyślnie przesłane dane… :neutral_face:

tyle zachodu żeby mieć konto na mośkowym portalu? naprawdę? resztę dopisał @ruffix

Na nim nawet peselu nie ma XD Jedyne „wrażliwe dane” jakie tam są to gdzie i kiedy się urodziłem, moje imię i nazwisko tyle.

Potrzebne niestety mi to konto ale coś czuje że go nie odzyskam

Trzeba było podawać pradziwe dane (datę urodzenia). Takich info się nie fałszuje - zwłaszcza, jeśli są wymagane. Takie moje zdanie.

Jak masz link do formularza „Cofnij bana” to po zalogowaniu wklejaj go w pasek adresu.