Blokada konta Sky Drive

Witam

Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale umieścić ten wątek. Mam problem ze skydrivem, a mianowicie nie mogę sie zalogować. Wyskakuje komunikat że moje konto zostało zablokowane z powodu podejrzanych działań bądź naruszenia…

Dziwne jest to, bo trzymałem tam tylko kilka prywatnych zdjęć i pliki exela z rozliczeniamy za prąd w domu. Co w takiej sytuacji zrobić? Nie ukrywam że konto jest mi potrzebne, bo w telefonie często przesyłam tam zdjęcia by je odczytać na komputerze (Windows Phone). Oprócz tego blokada obejmuje równiez konto Windows Live. Na konto WindowsPhone mogę sie normalnie zalogować.

Przeniosłem do “Na Luzie” z Bezpieki.

Co do problemu, zostaje Ci kontakt z MS Polska i prośba o wyjaśnienie przyczyn blokady konta, możesz próbować zadzwonić lub mail, powinieneś dowiedzieć się czegoś więcej.

Mi w zeszłym roku zablokowali całe konto live, łącznie ze sky drive (“stare” konto z pojemnością 25GB), bo usługodawca zamknął usługę poczty, na którą konto live było zarejestrowane i maile z reklamami nie dochodziły…

Co do prywatnych zdjęć:

http://www.dobreprogramy.pl/Na-SkyDrive … 35705.html

Wiem że może trywialne pytanie, ale mógłbym prosić o jakiegoś maila do Microsoftu? Przekopywałem stronę już wielokrotnie i oprócz numeru telefonu nie znalazłem nic…