Blokada konta Sky Drive

(isio) #1

Witam

Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale umieścić ten wątek. Mam problem ze skydrivem, a mianowicie nie mogę sie zalogować. Wyskakuje komunikat że moje konto zostało zablokowane z powodu podejrzanych działań bądź naruszenia...

Dziwne jest to, bo trzymałem tam tylko kilka prywatnych zdjęć i pliki exela z rozliczeniamy za prąd w domu. Co w takiej sytuacji zrobić? Nie ukrywam że konto jest mi potrzebne, bo w telefonie często przesyłam tam zdjęcia by je odczytać na komputerze (Windows Phone). Oprócz tego blokada obejmuje równiez konto Windows Live. Na konto WindowsPhone mogę sie normalnie zalogować.

(Semtex) #2

Przeniosłem do "Na Luzie" z Bezpieki.

Co do problemu, zostaje Ci kontakt z MS Polska i prośba o wyjaśnienie przyczyn blokady konta, możesz próbować zadzwonić lub mail, powinieneś dowiedzieć się czegoś więcej.

(Krasnal666) #3

Mi w zeszłym roku zablokowali całe konto live, łącznie ze sky drive ("stare" konto z pojemnością 25GB), bo usługodawca zamknął usługę poczty, na którą konto live było zarejestrowane i maile z reklamami nie dochodziły...

Co do prywatnych zdjęć:

http://www.dobreprogramy.pl/Na-SkyDrive ... 35705.html

(isio) #4

Wiem że może trywialne pytanie, ale mógłbym prosić o jakiegoś maila do Microsoftu? Przekopywałem stronę już wielokrotnie i oprócz numeru telefonu nie znalazłem nic..