Blokada na DVD?

Mam problem z płytką DVD.

Chodzi o to że kumpel dostał kasetę z wesela (swojego) i 2 płytki DVD ( za które facet zażyczył sobie 100zł). Wszystko OK , ale ponieważ płytki się rysują więc chciał ich kopie( facet zażyczył sobie 50 zł :o ) , żebyorginał leżał w szafie.

No więc ponieważ posiadam nagrywarkę DVD to mu je przegrałem w Nero poprzez utwórz kopię płyty. Wszystko było OK ale po 3 min filmu(zarówno na 1 jak i na 2 płytce) Pover DVD dalej odtwarzał (leciał czas) ale nie było obrazu ani dźwięku ( tak jakby sięzawiesił na ostatniej klatce).

No i teraz pytanie do Was co z tym można zrobić - bo to istne złodziejstwo jak facet bieże 600zł za filmowanie a później za płytki trzeba dopłacić 100zła za ich kopie 50 zł :evil:

Zapewne zastosowano jakieś blokady ale ja nie mam pojęcia jak je ominąć ???

Zrób to programem Alcohol 120% 1.9.5.3105

Lub CloneCD 5.2.6.1

Czyli te 2 płytki co juz je nagrałem się już do niczego nie nadadzą ???

Jak zrobię kopię filmu przez Alcojol120to będzie dobrze odczytywało kopię ?? Trzeba w Alcoholu coś ustawiać w ustawieniach czy sam robiąc kopię ominie zabezpieczenia ???

Może dla sprawdzenia wypal to na wielorazówce, a jeśli jej nie masz, stwórz obraz płyt, a potem zamontuj je w wirtualnych nośnikach.

Ustawić będziesz musiał tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na utworzenie wirtualnych nośników. Wtedy w opcjach, wchodzisz w sekcje wirtualne napendy i ustawiasz ich liczbę.