Blokada ,nie chcianych połączeń,telefon nokia,jaki program?


(Alfa1978) #1

tak jak w temacie,poszukuję programiku,na sybiana,nokia N-GAGE, który będzie blokował,kogoś którego wpiszę na czarną listę,i się do mnie nie dodzwoni :stuck_out_tongue: denerwują mnie dwa numery,co tylko mi sygnały puszczają,prosiłem ich w sms-ie żeby dali sobie spokój,bo nie bawię się w to jak małe dziecko :twisted: ale oni nie odpuszczają,znalazłem programiki takie http://www.symbianos.pl/Aplikacje/Telefon/AdvancedCallManager/

http://www.symbianos.pl/Aplikacje/Telefon/BlackList/ ale chodzi mi o pełne wersje,! zna ktoś jakieś ... :?

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 20:48

chyba że ja mam taką opcje ,w ustawieniach połączeń,w swojej noki N-GAGE QD ale szukam i też nic nie widzę :roll:


(system) #2

zajrzyj na stronę impart-forum


(JUDGE) #3

Niestety tego typu programy są płatne, ewentualnie możesz skorzystać z porady longera , sam korzystam z ACM 2.0 i jestem zadowolony... :slight_smile:


(Alfa1978) #4

ok,ja już mam chyba pełna wersje," BLACKLIST" na razie jestem zadowolony,bo nic nie wyświetla o trialu :lol:


(JUDGE) #5

ACM jest o tyle lepsze, że może korzystać z "Answering Machine" czyli że jak dzwoni taki np. numer anonimowy to po sekundie załącza się informacja przez Ciebie nagrana (przykładowo, że "połaczenia z nr anonimowych nie są realizowane" - mozna też podłozyć info "nie ma takiego numeru" itd. :smiley: )

Z tego co kojarzę w pozostałych programach tego typu jest tylko mozliwość "odpowiedzenia" smsem albo ustawienia zajętości itp.