Blokada niechcianych sms-ów

Pewnego dnia dostałem jakąś tam ofertę matrymonialną i odpisałem im, że mnie to nie interesuje i nie życzę sobie takich wiadomości no i się zaczęło…już tak od 2 tygodni raz na 2-3 dni dostaję taką ofertę i bardzo mnie to irytuję i pytam się czy da się to jakoś zablokować, mój model telefonu to nokia 6303 proszę o odpowiedź bo nie jestem chętny do udania się do operatora a słyszałem, że w nokiach da się to samemu zrobić.

Nie wiem, czy o to chodzi, ale ja w mojej mam takie coś:

Wiadomości :arrow: Ustawienia :arrow: Wiadomości multimedialne :arrow: Zezwalaj na odbiór ogłoszeń :arrow: Tak / Nie czy coś takiego.

Niestety spamu sms-owego to nie zatrzyma,sprawdziłem.Porada do bani!

Mówimy o SPAM-ie SMS-owym, czy o ofertach matrymonialnych, które są czasami przez przypadek włączane jako ogłoszenia (różnie się nazywa w różnych telefonach)? Nie gadaj, jak nie wiesz o co kaman kolego.

Na SPAM SMS-owy jest inny sposób. Np. czarne listy w co nowszych telefonach / antywirusach do nich.

AKTUALIZACJA PORADY:

Wiadomości :arrow: Wiadomości z sieci :arrow: Serwis informacyjny :arrow: Nie (pod Nokię 6030, ale na innych jest zazwyczaj albo tak samo, albo bardzo podobnie)