Blokada połączenia przychodzącego od konkretnego numeru

Witam!
Ostatnio męczą mnie połączenia z numeru 22 607 75 00 i zwracam się do Was forumowicze z pytaniem, w jaki sposób mogę zablokować połączenia z tego numeru? Jakaś aplikacja? byle za darmo.
Jestem w sieci Plus i mam tel. na kartę z kontem ważnym przez rok.

Spróbuj nacisnąć i przytrzymać sekundę ten numer w połączeniach i powinno się pojawić Zablokuj Numer

Nie mam czegoś takiego. Mam takie opcje:
Dodaj do kontaktów;
Edytuj numer przed połączeniem;
Wyślij SMS;
Usuń z rejestru połączeń.

Screna usunąłem, bo zawierał prywatne dane.

Jaki smartfon i który Android?

Sony Xperia M5 i Android 6.0.

A takie coś masz ?
Telefon - ustawienia - połączenia - blokowanie połączeń z listy

Edit: Jeszcze Avast ma takie opcje

Mam “Blokadę połączeń” a pod tym jest napisane “Blokada połączeń głosowych”. Jednak kiedy w to wchodzę, to pojawia się okno z kręcącym się kółkiem i napisem “Czytanie ustawień”, a potem komunikat “Nieoczekiwana odpowiedź z sieci”. O co chodzi? Plus ma usługę blokowania, ale jest ona płatna :frowning:

Spróbuj taki trik.
Zapisz numer do kontaktów, potem odnajdujesz ten Kontakt i Edytuj, potem w ustawieniach - "wszystkie połączenia na pocztę gł. "

Znalezione :

Ale ja nie mam poczty głosowej :frowning: i co, zadziała? nie będzie mi pobierało pieniędzy z konta?

Na ekranie Ekran główny stuknij pozycję Icn sony home apptray normal.
Znajdź i stuknij kolejno pozycje Ustawienia > Połączenie.
Stuknij pozycję Blokada połączeń, a następnie wybierz odpowiednią opcję.
Wprowadź hasło i stuknij pozycję Włącz.
Note

Po skonfigurowaniu funkcji blokowania połączeń po raz pierwszy należy wprowadzić hasło. Tego samego hasła należy używać do edycji ustawień blokowania połączeń w późniejszym czasie.
https://support.sonymobile.com/pl/xperiam5/userguide/restricting-calls/

Jeśli ktoś jeszcze nie zajrzy tu z jakąś poradą w związku z Twoim problemem, to chyba nie zostanie nic innego jak wizyta w salonie sprzedaży Plus.

Tego nie mogę być pewien, gdyż wszystko zależy od planu taryfowego lub regulaminu usługi.

https://www.nieznanynumer.pl/numer/226077500

Samsungi mają domyślnie usługę sieciową do identyfikacji SPAMU.
Po za tym jest apka:

  1. Część telefonów (a właściwie nakładek producentów) ma opcje blokowania numerów z poziomu historii połączeń lub z poziomu kontaktów.
  2. Zawsze można zadzwonić do operatora i zgłosić prośbę o blokadę konkretnego numeru.
  3. Chyba wszyscy operatorzy posiadają możliwość blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych. W przypadku Play i Plus można to zrobić z poziomu strony (po zalogowaniu się na swoje konto).

Ja w Huawei P9 wchodzę w kontakty. Na dole po prawej stronie mam 3 kropeczki,jak na nie kliknę to rozwija mi się menu i jest tam opcja dodaj do czarnej listy.

A zerkałeś tutaj?
https://www.ktoto.info/numer/226077500/

Witam, jaką aplikacją mogę permanentnie zablokować połączenia i smsy w Huawei P9 2017? Chodzi mi o to, żeby blokowanie wyglądało tak jak w ajfonie, czyli gdy ktoś chce wysłać do mnie smsa, to wyświetla mu się informacja o niepowodzeniu, a gdy chce zadzwonić, to nie ma informacji o zajętości, tylko w ogóle brak dostępu. Chcę żeby osobnik wiedział, że jest zablokowany, bo w androidach niestety zablokowane smsy docierają na czarną listę, a dzwoniący ma jeden sygnał a potem dźwięk zajętości.

Odbierz i poinformuj że jeszcze jeden telefon od nich i zgłosisz do prokuratury nękanie, jeżeli nie zaprzestaną dzwonienia to złóż pozew o odszkodowanie z tytułu nękania.