Blokada postów -prośba

Zwracam się do moderatorów,redakcji z prośbą o umożliwienie pisania postów,Mówiąc szczerze nie wiedziałem w jakim dziale ten temat umieścić więc proszę go nieusuwać,napewno jest więcej osób którym się przyda(zawsze można przenieść gdzie trzeba :slight_smile: ).Posiadam jedno konto już 3 lata i nieestetycznie ,wręcz niewypada zakładać drugie.

Nadmieniam iż regulaminu DP niełamałem,a moje konto zostało zablokowane podczas “wakacyjnej nagonki” na wszelakiej maści chiński soft-w tym AV zorganizowanej przez jak mniemam osoby, jaskrawie niekorzystnie i fałszywie opisujace owe programy oraz podszywanie się pod użytkowników DP.Takie postępowanie jest niedopuszczalne ale sprawdźcie kogo karcicie.

Przykro jest, bo niby wszystko macie dopracowane na błysk a ludziom którzy stoją w obronie softu,a który jest dobry choć chiński blokujecie konta i wrzucacie do jednego worka.

Mam jeszcze jedną prośbę,reagujcie wcześniej,niedojdzie do takiej eskalacji problemu i nikt nie będzie pokrzywdzony(przynajmniej niesłusznie}

Ps.Jeśli moja prośba jest nieakceptowalna,proszę o trwałe usunięcie mojego konta,taki stan rzeczy jak na teraz

 

Z poważaniem - tomcat78.

 

 

Na  tym  koncie   z  którego  piszesz nie  masz  żadnej blokady (bo niby  jak  byś  napisał tego posta). 

 

A jeśli chodzi  o drugie konto, to skąd  mamy  wiedzieć  jakie ??

 

Zawsze nawet i  na starym forum istniała i istnieje możliwość  odwołania  sie od  decyzji  moderstorskiej (ostrzeżenia czy bana).

 

Wszystko szczegółowo  opisane  jest  w Regulaminie forum. 

O ile dobrze zrozumiałem kolegę, to nie chodzi mu o posty, jak to nazwał, tylko o komentarze na portalu.

 

Pewnie  i  masz  rację :slight_smile:

Areh,zgadza się,od sierpnia 2012,niemam niestety możliwości pisania,komentarzy,postów czy jak to zwiecie,co dziwne recenzje mogę.Po napisaniu posta wyświetla mi wewnętrzny błąd serwera + notka o “regulaminie i poszanowaniu”,niezalogowany bez problemu-stąd moja desperacja.Co można z tym fantem można zrobić i dzięki za odzew?

Może i można, ale nie na forum. Tutaj administracja praktycznie wcale nie zagląda. Męcz ich mailowo.

Wystąpił błąd po stronie serwera, nie można w tej chwili wysłać komentarza

(Komentarz)xyz,xyz-przykład

 

 

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.

 

Tak to wygląda

Uważam, że powinieneś po prostu napisać maila do kogoś z redakcji, to powinno załatwić sprawę. Słowo “męczenie” użyte przez Arech było raczej w przenośni :wink:

A w ogóle kto jest z Administracji? Tu są chyba tylko Moderatorzy. Jeszcze nigdy nie widziałem Administratorów na forum i vortalu.

Bo na forum porządku pilnują moderatorzy. A na portalu - jak chciałbyś ich tam widzieć? Na dole (portal) masz zakładkę"Kontakt", tam są namiary na administrację.

Patrząc na kolejne strony list wątków w tym dziale, jeszcze w 2011 roku widzę po kilka dyskusji zakończonych postem administratora na całą stronę (30 wątków). Np. w jednym z przypadków jest to 5/30. Znalazłoby się na pewno i parę innych, gdzie administracja się wypowiadała - na 5 losowo wybranych innych znalazłem dwa z przynajmniej jedną wypowiedzią administratora. Ale to było w czasach, gdy portal nie był jeszcze tak komercyjny.

http://forum.dobreprogramy.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders