Blokada rodzicielska na konkretny profil Firefoxa

Poszukuję programu bądź wtyczki najlepiej po polsku który można zainstalować tylko na jeden z profili w Firefoksie korzystam z przeglądarki razem z córką tylko mamy swoje profile.Czy takie coś da się zrobić i jak? nie chcę 'sprawdzać" całego Firefoksa tylko ten jeden profil mieć możliwość blokowania niektórych stron i ewentualnie aby programik robił historie odwiedzanych.Dzięki!

Wejdź http://osnews.pl/firefox-i-kontrola-rodzicielska/ powinno pomóc

Niestety bez znajomości angielskiego ani rusz pojęcia nie mam jak się zabrać za program po zainstalowaniu.Wiec chyba będę czekać na konkretne porady krok po kroku albo na inne propozycje programu.

Poczytaj Programy do kontroli rodzicielskiej

Hasła na profile to raczej zły pomysł, łatwo obejść tego typu zabezpieczenia, ale do wykonania.

Wiem że blokady na profile to nie jest optymalne zabezpieczenie ale niestety przy utworzonych kontach użytkowników miałem problem z neostradą nawet chyba jakiś pościk pisałem na ten temat łączyć z internetem mogłem się tylko z konta administratora z pozostałych się nie dało.Mam nadzieję że blokada profilu na razie wystarczy dziecko ma “dopiero” 10lat i zaczyna przygodę z internetem.

To jeszcze inaczej:

Instalujesz któryś z tych dodatków: mozilla-firefox-blokowanie-stron-niepozadana-trescia-t265612.html ustalasz reguły itd.

Blokujesz dostęp do dodatków hasłem tym rozszerzeniem: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3911

Możesz również zablokować tym strony wg Ciebie niepożądane.

Pytanie, a skąd wiesz, że dziecko nie skorzysta z IE?

Na ten moment zainstalowałem demo “Opiekuna” całkiem fajny programik no a po 30 dniach zobaczymy co dalej.Dzięki za rady no ale niestety programy angielskojęzyczne są dla mnie nie do przebrnięcia bariera językowa robi swoje.

Póki co Mozilla jest moją jedyną,zainstalowaną przeglądarką i jak wspomniałem moje dziecko dopiero raczkuje w internecie ale oczywiście mam na uwadze fakt że dzieci szybko rosną i jeszcze szybciej się uczą zwłaszcza rzeczy im potrzebnych.

-“rzepik74” zapewniam Cię że za góra rok będziesz od tego “dziecka” nauki z dziedziny komp. pobierał. Jest dokładnie tak jak w drugiej części postu napisałeś. Jak się dziecko zorientuje że mu jakieś blokady pozakładałeś to nie spocznie aż tematu nie"zgwałci" i przyjdzie tata po prośbie ![-o<