Blokada stron przez administratora sieci

witam

mam komputer w domowej sieci wifi i administrator (wredny sąsiad) mi zablokował poniektóre strony czy jeśli ja niejestem administratorem tej sieci jestem w stanie odblokować te strony na swoim komputezre? próbowałem przez bramki proxi ale wtedy niedziałała strona poprawnie

PS: niejestem pewien czy zostały te strony zablokowane ale 95% to jest to ,dana strona mi sie poprostu niechce załadować ,u kolegów normalnie działają te strony prosiłbym o szybką pomoc

z góry dziękuje

Blokada jest na ruterze, nie pozostaje ci nic innego, jak chyba grzecznie poprosic, sam na swoim kompie nie objedziesz

nafta1123 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

troche cieńko skoro sie nieda nic zrobić:/ z sąsiedem sie niedogadam nienadajemy na tych samych falach:/ niema jakiegoś programy czy coś w stylu bramek proxy?

dzięki za info przynajmneij wiem że to cieńko wygląda:/

Jeśli mu za to płacisz i jeśli to są strony ogólnie powszechne oraz nie łamiące w żaden sposób prawa, powinen Ci je udostępnić.

Pamiętaj, że każde nieautoryzowane uzyskanie dostępu do urządzenia, którego nie jesteś właścicielem jest niezgodne z prawem i jest karane. Co to w ogóle za sieć? Kto jest operatorem (dostawcą łącza dla sąsiada)?

Pozdrawiam!

ja wynajmuje od niego a za internet płace dodatkowo i jeszcze druga rzecz prawnie to mi tu zawiele osób niepomoże bo znajduję sie za granicą

okey bd musiał z nim jakoś pogadać:/ dzięki za info