Blokada strony internetowej hasłem

Witam. Istnieje możliwość zastrzeżenia profilu haslem? tzn wpisujemy adres np. http://www.jakasnazwa.fotka.pl i wyskakuje komunikat “prosze podac haslo” zanim pojawią się zdjęcia na profilu? Nie chcę usuwać konta, tylko sprawić aby miały do niego dostęp wybrane osoby. Dlatego chcialabym przed pokazaniem sie zdjęć najpierw “poprosić o hasło”. To jest możliwe?

xanx ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Nie ma takiej opcji, poza tym osoby nie zalogowane w tym portalu widzą tylko główne foto, resztę możesz dać w album dla znajomych bo taka opcja jest, ale nie powiem ci dokładnie jak bo nie pamiętam.

Tak, to wiem… ale rejestracja trwa chwilkę i każdy użytkownik może przejrzeć wszystkie zdjęcia, a ja chcę zablokować stronę internetową (profil) hasłem przed wyświetleniem jakichkolwiek zdjęć