Blokada strony na proserwer.pl

Od jakiegoś roku miałem stronę na proserwer.pl jednak wczoraj została zablokowana.

Stronka była po prostu rozbudowaną wyszukiwarką plików na chomikuj.pl. Wysłałem pytanie dlaczego zablokowali mi stronę a oni odpowiedzieli że za umieszczanie linków do nielegalnych treści. Linki były do filmów na chomikuj.pl. Więc napisałem czy jak usunę te linki to odblokują stronę a oni że serwer pozostanie zablokowany na potrzebę ewentualnych postępowań. I ja się pytam jakich postępowań? Przecież ja żadnego pliku w sieci nie zamieściłem tylko podałem dosłownie parę linków. Czy serio takie coś może być karalne? Czy to jest po prostu straszenie?

Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem bo jeżeli w taki sposób by wszyscy myśleli to połowę stron internetowych by zostało zablokowanych.

Z góry dzięki za odpowiedz.

I co, że sam nie hostowałeś? Ułatwiałeś i umożliwiałeś innym korzystanie z nielegalu.

-za to też można beknąć :stuck_out_tongue:

Poza tym, nie jest żadnym wytłumaczeniem - że podobnych stron jest wiele i inni też tak robią.

Czyli Google też należy zamknąć tak? Bo z ich wyszukiwarki korzystali na stronie.

Google już nikt nie ruszy:P Ale to prawda ona powinna beknąć za to wszystko pierwsza xd

Kolejne tłumaczenia?

Wiesz, porównywanie się do google jest co najmniej śmieszne.

To zupełnie inna bajka, ale nie chce mi się tego wyjaśniać - tym bardziej, że i tak byś nie zrozumiał.

Rozpowszechniałeś nielegalne treści. Tak czy nie? Tak bo podawałeś linki do nich a co jest zapewne sprzeczne z treścią regulaminu twojego hostingodawcy. Nie patrz na Google czy chomikuj że znajdziesz tam nielegalne treści oni mają własne serwery i mogą trzymać tam co im się rzewnie podoba dopóki im się jakaś organizacja nie dobierze do tyłka w twoim wypadku taką organizacją był hoster i miał prawo do usuwania nielegalnych treści.

Jak by wujka google zamknęli to nie wiem co wtedy by było ;D