Blokada userów na forum - kiedy w końcu będzie taka opcja?

Jak mówiłem, pudelek technologiczny :wink:

Dostosowuję się do prośby autorki i zamykam temat, ale z licznikiem nastawionym na 24H (oczywiście z możliwością cofnięcia tej decyzji). Do godziny 0:00 dnia 11.01.18 można dodawać posty. Po tym czasie temat zostaje zamknięty. Zacznie się znowu niepotrzebna burza i wałkowanie tematu w nieskończoność, co zazwyczaj prowadzi do obrzucania się błotem i w konsekwencji “nagradzaniem” tych najbardziej żywiołowych.

Tja… I o tym właśnie mówię… Już mam na skrzynce prywatnej “piękne” liściki.
Olewasz kogoś na portalu, czy forum, to maupa polezie i napiernicza ci na pw swoje dalej.
O to chodzi w mojej propozycji. By mieć po prostu święty spokój od natrętów.

Zamknij to proszę w cholerkę całkowicie.Albo po prostu weź i wywal, bo sama nijak nie mogę tego zrobić.
BTW… i sam widzisz, jak skutkuje proszenie załogi o coś :wink:

Kobieto , jesteś naprawdę tak irytująca, że to po prostu jest aż śmieszne co cię boli. Ale nie będę wnikał. Nie polemizuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem , dlatego nie chcę mi się z tobą rozmawiać :wink:

1 polubienie

Zamykanie wątków jest faux pas, prawda @tomekb? :wink:

No tak… bo lepiej, by trolle miały gdzie się wyrzygiwać :wink: Poletko do popisu mają tu jak ta lala wręcz.

Trolling to figura w balecie :wink: w tym wątku i Ty, tak tańczysz :wink:

1 polubienie

Aha, czyli tu nie wolno mieć swojego własnego zdania? No to fajnie. Tylko pozostaje mi pogratulować podejścia.
Też życzę miłego dnia.

Ok, starczy tego, jednak nie ma sensu komukolwiek dawać się wypowiadać. Teraz są bezsensowne przepychanki i początek osobistych wycieczek. Zamykam, a kontynuowanie tematu w takiej formie w jakimkolwiek innym temacie będzie nagradzane.

Jest różnica między własnym zdaniem, a wciskaniem jednej i tylko jednej prawdy i to dosyć agresywnie.

1 polubienie

Tnij, bo rzygnę za chwilę. :wink:
Dzięki.