Blokada w Tablecie Goclever Tab R974.2

Cześć

Mam tableta goclever r974.2 ,który zablokowała mi siostra po przez kombinacje wzoru. Nie wiem jak odblokować bo nawet gdy wpisze dobre dane wyskakuje mi błąd :frowning: Ma przycisk vol + vol - power reset

pomóżcie szybko

z góry dzięki

Nie ma obejścia wgraj soft od nowa

A można wgrać go za pomocą sd bo usb nie będzie działać dopuki tego nie potwierdze na tablecie

Spóbuj tak.

Wyłącz tablet.Podczas włączania trzymaj jednocześnie przycisk włącz i przycisk ciszej " - " Przyciskami +,- wybierasz factory reset i rebot.

Gdy przytrzymuje te przyciski power i “-” widać że się ładuje i ekraz staje się ciemny to dobrze ? czy to wina nie pełnej baterii

Tutaj jest opisana porada co prawda do aktualizacji systemu i nie ten model ,ale jest pokazane jak wejść w ustawienia fabryczne .Spróbuj , może pomoże.Wiadomo musisz pominąć niektóre punkty.

KLIKNIJ

cały czas próbuje ale po pierwszej kombinacji klawiszy ( czyli po “power” “-” ) ekran robi się czarny

Dodane 16.03.2013 (So) 12:48

ok wielkie dzięki tablet działa jak nowy nareszcie !!

Widzę, że jest bieżący wątek, więc będę wdzięczna za pomoc. Mam problem z tym tabletem. Rozładował mi się i po naładowaniu próbuję bezskutecznie włączyć go… Niestety nie chce się włączyć… Pojawia się napis ANDROID i nieważne jak długo czekam- nic się nie dzieje… Z góry dzięki za pomoc, czy mogę coś z tym sama zrobić :slight_smile:

miałem taki problem i pomogło za 1 razem gdy pineskom wciśniesz przycisk reset między hdmi a usb

W którym momencie wcisnąć reset? Przy wyłączowym tablecie? Jak długo trzymać reset?

Wciśnij reset i tablet się wyłączy . wtedy włacz go przytrzymując przycisk power mi pomogło