Blokada xp


(P Baczynski) #1

hello,

chciałem ograniczyć dostęp do paru komputerów (dokładniej mowiac do 3)

tak aby nie powołani nie grzebali tam za bardzo a ja miał bym sobie hasło i po jego wpisaniu mógłbym robić wszytsko na tych kompach

chciałem zrobic tak aby oni mieli dostep tylko do : internetu (łącze stałe), office, paint, notatnik, do dyskietki, płyki, i innych podstawowych programików, dobrze aby chodziła tam Panda AntiVirus ale żeby w niej za bardzo nie grzebali, czyli np. nie zmienili mi totalnie konfiguracji. Wazne jest tez aby nie mogli sobie ustawic swojego hasla. Jaka metoda jest najlepsza?

tylko nie chcila bym kont użytkowników a takze Anatomii Rejestru Windows

widziaem w jakiejs firmie jakie inne zabezpieczenie komputera na xp i nie były to konta uzytkownikow ale nie wiem jak to sie nazywa i nurtuje mnie to. Wiem tylko tyle ze tam tez mzona ustawic admina i uzytkownika i kazdy z nich ma inne mozliwosci korzystania z komputera.

to tez nie było to: http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_73031.html

Zastanawiam sie teraz co jest lepsze czy konta uzytkownikow,

czy jakies inne zabezpieczenie.

Chodzi mi o takie zabezpieczenie ktore trudne byloby do obejscia pamietam ze keidys juz na tych komputerach na ktorych chce zrobic blokade byly konta uzytkownikow ale ja ich nie zakladalem i jeden z uzytkownikow zmienil sobie haslo i wpisal swoje i trza bylo kombinowac.

Teraz jest tam jakis program do obslugi kafejek ale jest oporny, trza kody drukowac, ktore nie zawsze dzialaja itp.

czytalem juz to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=